Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mire jó a magyar posta csomag...

Mire jó a magyar posta csomag küldemény nyomon követése opció, amit bárki igénybe vehet a honlapjukon, ha tudja a csomag azonosítóját?

Figyelt kérdés

Én tudom az azonosítót,beütöm a honlapon majd megjelenik,hogy Január 17.-e óta kétszer is történt sikertelen kézbesítés,holott egész nap itthon ültünk,egyetlen postás autó nem jött erre egész nap.

Mai napra is azt írják,hogy a küldemény kézbesítés alatt,szerintem estére ismételten sikertelen kézbesítés lesz a végeredmény.


2013. jan. 21. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:

pont ezért. velem is pont a multhéten fordult elő, hogy a feladóm rosszul cimezte a csomagot én meg már vártam rá egy hete, mikor jelezte. a postán visszakövették hogy a csomag jelenleg pesten időzik mert hogy nem vettük át a csomagot.


rendeltem máshonnan is csomagot, a postás meg a lépcsőház ajtóra ragasztotta az értesítőt mert nem voltam otthon. ma itthon vagyok egésznap, 12-14között kellett volna ujra jönnie de semmi.. de ha megint a lépcsőház ajtóra lesz kiragasztva az értesítő jelenteni fogom a postavezetőnél mert ez így nem érvényes

2013. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pont ezek miatt.

Vaklószínü rossz címre ment a csomag.


Èn külföldön élek itt már régóta van. Azt is tudod kb mikor fogja a posta kihozzni, így otthon tudsz lenni az nap.

2013. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Félre értettétek ezekszerint amit írtam. :-)

Pontosan tudom mire jó a nyomon követés,de ha azt látom,hogy küldemény kézbesítés alatt,akkor,hogy itthon ülök és várom a csomagot. Kétszer is ez történt,itthon ültem,vártam a csomagot és nem jött. Mindkétszer sikertelen kézbesítés lett a vége. Hány napot üljek még itthon??

Telefonon elérni őket lehetetlen,írtam nekik még pénteken levelet,amire ma 16-óra előtt 5 percel jött válasz.


Tájékoztatjuk, hogy a megadott azonosítószámú küldeményt a mai napon 1913.01.21-én 16 óra körül viszi a kézbesítő.


Az okozott kellemetlenségért szíves elnézését kérünk.


Érdekes módon,16:05-kor befutott a csomag. A csomagoláson tökéletes a cím,ráadásul az email címem és telefonszámom is rajta volt.

Klrdem én tisztelettel,akkor mire is jó a magyar posta csomag küldésének nyomon követése?????

2013. jan. 21. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdem én tisztelettel,akkor mire is jó a magyar posta csomag küldésének nyomon követése?????


nem értettünk félre, az én példám is mutatja mire jó: nyomon tudtad követni hogy a postás baszott a munkája elvégzésére és valószínűleg bent azt mondta a fönököknek hogy hát nem voltál otthon stb stb. te pedig tudtál reklamálni hiszen láttad hogy mikor kézbesítik otthon voltál még se jött...


most gondolj bele ha nem tudod mikor jön a csomag vagy hogy basztt rá a postás akkor még a jövöhéten is várnád hol ott már visszavitték volna a feladónak nem kereste felirattal...

2013. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazad van. :)

De az ilyen postásokat b@sznám ki a cégtől......

2013. jan. 25. 14:37
 6/8 anonim válasza:
sziasztok ! nekem lenne 1 kérdésem. Én per pillanat úgy jártam, hogy a feladó megmondta az azonosítószámot de azt írja, hogy ilyen nincs. Az egész azonosítószámot kell beírni v csak pár számot ?
2013. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adri+ ***** válasza:

Nem az mpl, hanem a futár hibája.

A szomszéd utcában megfordult, és beírta, hogy nem vagytok otthon. Mert egy lusta dög.

Érdeklődjetek a postai üszinél.


Ez nálunk a dhl.nél van gyakran.


A kérdésedre pedig :

Pont azért, hogy tudd mikor küldik, és el ne

kerüljétek egymást. Ha a futár lusta állat, ez

persze lehetetlen. xd


Adri

2016. jan. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adri+ ***** válasza:

Kedves # 6/7 :

A teljes azonosítót, és pontosan, ha a tiedet szeretnéd látni. Ezek a nem normálisak mindenkiét is képesek kiadni,

nem úgy, mint a tof (trans-o-flex). Náluk regisebb a dolog.


Egyébként egy csomag egy aláírás, nem három, mert akkor más is volt. kivéve ha TV mert akkor 2.


Adri

2016. jan. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!