Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szalagavató több mint barát...

Szalagavató több mint barát esetén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány, akit régebb óta ismerek, jó barátok vagyunk (fiú vagyok), de mostanában úgy alakulnak a dolgok, hogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz. Úgy gondolom, hogy egyikünk ellenére se lenne, ha valami kialakul köztünk, de eddig még semmi nem volt, csók sem. Hétvégén lesz szalagavatója, de én magára az eseményre nem kaptam meghívót. A szalagavató másnapján viszont találkozunk. Kérdésem az lenne, hogy milyen gratulációt javasoltok? Elég, ha szóban gratulálok, vagy ilyenkor illik valamit venni is, mondjuk egy csokor virágot? Úgy gondolom, hogy virágot inkább ballagáskor szokás adni, ahol már ott leszek én is, ha minden jól megy. Ötletek? Köszönöm!
2013. jan. 23. 11:32
 1/6 anonim válasza:
Szeritnem elég ha szóban gratulálsz neki, de ha ezt kevésnek tartod vagy ugy érzed kevésnek tartaná akkro egy tábla coski, valami bon bon vagy ilyesmit hozzácsaphatsz a gratulácio mellé (persze nem szó szerint a csapást) :D
2013. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Miért kel gratulálni? Ügyes vagy hogy eddig éltél, vagy mi a franc?
2013. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Helyesbítek: Ügyes vagy, hogy itt tartasz.

Bár szalagavatóig az emberek többsge eljut, azért szerintem senkinek nem esik rosszul néhány jó szó...

2013. jan. 23. 11:39
 4/6 anonim válasza:
Figyelj! Vigyél neki virágot! A csajok szeretik! Meg hát ugye egy csokor virágért már egy puszi is jár....
2013. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nehogy vegyél neki virágot. Nem kell rögtön az elején minden jóval elárasztani. Írtad, hogy még csak most kezd kialakulni köztetek a vonzalom. Ha már most virággal, csokival elárasztod mit fogsz felmutatni később, amikor már komolyabb a kapcsolatotok. Fokozatosan haladj és jobb lesz szerintem. Szóban gratulálsz neki, adsz neki puszit aztán akár felhozhatod témának, hogy milyen volt stb. Nem kell elkényeztetni az elején a csajokat!:D Majd szülinapjára/névnapjára kell őt minden jóval ellátni. Amúgy is a csajok szeretnek anyáskodni, ha van mit javítani a fiún, ha te most virággal csokival oda állsz elé szalagavatója alkalmából egyértelműen lejön neki, hogy ez a pasi tökéletes mit változtassak rajta. Ha majd felnőttek lesztek minden az ellenkezője lesz annak amit írtam. Fiatalság bolondság. :)
2013. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
írd meg, hogy döntöttél és mi történt. :)
2013. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!