Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Fiúk! Adtatok májusfát?...

Fiúk! Adtatok májusfát? Lányok! Kaptatok májusfát?

Figyelt kérdés

Én nem kaptam, úgyhogy ma egész nap sírni fogok. :( Bár csúnya, kövér lányként nem is várhatok semmit.

17L


2013. máj. 1. 11:15
 1/9 anonim válasza:
Nem csináltam, nincs kinek :S xd
2013. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs kinek adni, meg ha lenne se adnék. Őszintén, azt se tudom miért ad vki a másiknak májusfát xd
2013. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Max. egy néptánc együttes fellépése keretében.

Ma a fiatalok zömét nem érdekli ez a szokás.

Úgy gondolom.

2013. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Problem? válasza:
Ennek már divatja múlt mint a húsvéti locsolkodásnak ha ilyet akar látni valaki elmegy a skanzenbe.
2013. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem! Minden lányt meg tud hatni egy ilyen kedves gesztus! Én akiket megkérdeztem/osztálytársam, barátnők/, mind azt mondták, nagyon örülnének egy májusfának. :)
2013. máj. 1. 11:25
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Ja, csak kihagyták hogy bicikli kerék helyett egy köteg 20ezres legyen rajta, és legyen mellé csomagolva egy jó nagy eres fasz, igaz? :D
2013. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi az a májusfa?
2013. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan emiatt fogsz sírni?

A májusfa ritka, mint a fehér holló...

2013. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Gusztustalan, hogy minden mai lányról azt képzelitek, hogy egy pénzéhes kurv@! Szerintem minden lány örülne a májusfának, én nem kaptam soha akkor sem mikor volt május elsején pasim, de jól esett volna. Egyébként igenis szokás még, a városunkban ma csak néhány utcán jártam mégis láttam vagy 1 tucat májusfát. Szóval fiúk ha idén nem tettétek, akkor jövőre vegyétek a fáradtságit aki tetszik vagy akinek udvaroltok állítsatok májusfát!

17/L

2013. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!