Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki állít május 1-jére virradór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki állít május 1-jére virradóra májusfát a szerelmének?

Figyelt kérdés

Mert ugye a szerelmesek ünnepe nem a gagyi Valentin-nap, hanem a május 1.! Falvakban, Erdélyben még sokan tartják. A fiúknak jó buli, a lányoknak öröm reggel.


Persze a lightosabb változata, amikor csak gallyakat, városban lufikat aggatnak a lányok kapujára, kilincsére, így sem rossz!


Fiúk, ti tartjátok? Lányok, ti szeretnétek májusfát kapni?



2013. ápr. 29. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha a kérdésben nem lenne benne az, h állít, szerelmének, akkor nem kapnál most rengeteg troll választ:P (csak azért mondom, hogy legközelebb kicsit ügyesebben kérdezhess)
2013. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Én a nyírfáimat fogom őrizni holnap éjjel,mert már többször ki akarták vágni az idióták mert nyárfának nézik.
2013. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. XD
2013. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én meghalnék az örömtől, ha kapnék májusfát! Egyetértek, hogy Valentin nap helyett ezt az ünnepet kéne jobban terjeszteni az országban, sajnos a mi környékünkön ez nem szokás...

17L

2013. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3: lehet igaza van, nálunk pl egyik karácsony előtt 2 fenyőfát vágtak meg(mármint nagyon voltak, szal a tetejüket vágták le)


1. válaszoló

2013. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én valami fekete halálfát állítok és átokkal súlytom azokat kik a közelébe jönnek.
2013. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
j
2013. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én mindig kapok május kosarat a pasimtól :)
2013. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5. tudom milyen,nálunk tavaly decemberbe 3 kancigány bejött a kertbe és elkezdték kivágni a fenyőfánkat és a szüleim nem voltak otthon,kimentem,elbújtam a sövény mögé,a légpuska a kezembe volt,2-őt seggbe lőttem utána eldobtam a légpuskát az egyik kezembe a boxer a másik kezembe az ostor,végigkergettem őket az utcán,az egyik visszafordult,szájbab*sztam a boxerral utána megcsapkodtam még jobban őket az ostorral,kikergettem őket a határig aztán kifáradtam és hazamentem ,de még visszaszóltam hogy ne menjetek sehova,hozom a láncfűrészt (persze a pince zárva volt és nem volt hozzá kulcsom így a láncfűrészhez se jutottam hozzá,azt csak a búcsú kedvéért mondtam)


16/f és 2. voltam

2013. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocs *3 voltam,nem második :D
2013. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!