Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mivel tudnám meglepni a...

Mivel tudnám meglepni a barátnőmet a neten keresztül?

Figyelt kérdés
Most leszünk két hónaposak, de nem tudok vele lenni csak online. Szerintetek milyen meglepetést lehetne így kitalálni vagy mit tudok így adni neki aminek örülne?
2013. máj. 6. 16:44
 1/7 anonim válasza:
Ez nem igazi kapcsolat akkor :s
2013. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Készíts neki pps-t. Kellemes zene, aranyos képek, szerelmes versek stb.
2013. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
ncore meghivo
2013. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Neten keresztül is lehet rendelni virágot, kiszállíással!

Vagy ha ez nem jó, akkor egy képen linkelj be a címért! :D

2013. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 olivabogyó válasza:
100%
engem egyszer úgy lepett meg barátom, hogy minecraftoztunk, és én elmentem kajálni, addig afkoltam a játékban, ő pedig épített körém egy labirintus féleséget, táblákkal teli, amikre útmutatókat és aranyos üzeneteket írt, a labirintus végén pedig ott állt ő, csinált egy nagy szivet és kiírta, hogy nagyon szeret. Szerintem iszonyatosan aranyos volt, azóta is egyik legszebb emlékem :)
2013. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
felnyomod a napisz@rra!
2013. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na végül is az lett, hogy az egyik topikba amit látogat beraktam egy szép virágos képet(mert én vagyok ott a házigazda) és a facebook-on küldtem neki egy szerelmes zenét. Hát most csak ennyi tellett, a következőt hónapot már remélem személyesen ünnepeljük meg.

Köszönöm azért az ötleteket mindenkinek. :)

2013. máj. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!