Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » 3 és fél éves kisfiúnak most...

3 és fél éves kisfiúnak most lesz a keresztelője. Keresztszülőként milyen ajándékot vigyünk neki? Ötleteket szeretnék.

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 08:41
 1/10 anonim válasza:
70%
A fiam egy aranyláncot kapott medállal, és kapott még egy kisautót is, hogy az ajándék is meglegyen :) Egyértelmű, az autónak örült, a láncot csak évekkel később kezdte hordani.
2013. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
78%
Mi is kisautót kaptunk, pár aranyos ruhát és egy képes bibliát gyerekeknek. Nagyszülőktől kaptuk a láncot medállal. A keresztapa pedig zeneszerző, és csináltatott neki egy kis méretű zongorát :) Imádja.
2013. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
79%
vagyis a kisautó nem makett, hanem ráülhetős kisdömper :)
2013. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ahogy más is írta, célszerű valami olyan ajándékot is vinni, aminek most örül a kicsi de olyat is, ami későbbre szól. A pénztárcától és a keresztszülőség komolyságától függően szoktak aranytárgyat adni vagy más hasonlóan tartós dolgot. Az állami pénzverdének volt olyan arany lapocskája ami kifejezetten keresztelőre szól, most ezüstből lehet éppen csak venni náluk, az sem rossz - a neten rákereshetsz az Állami Pénzverő ZRt-nél.De vannak más helyek is ahol keresztelőre lehet ilyen aranylapkát, érmét venni, pl.

[link]

, de biztosan sok másfélét is találhatsz.

2013. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 belbolyhocska válasza:

Én a keresztelőmre a keresztanyámtól kaptam egy fehérarany nyakláncot, amin egy szivecske medál volt. Mellé még egy szivecskés Swarovski fülbevalót.


Én nyakláncot, vagy karkötőt ajánlanék, amit később tud hordani. Mellé még egy kis édességet, akár egy játékot.

2013. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2013. júl. 17. 22:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Lego
2013. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 scafi válasza:
29%
Ez egy baromság! Miért kell a gyereket megkeresztelni, miért nem döntheti el ő éretten min 14 éves korban, hogy akarja-e? Ennél csak a zsidók erőszakosabbak a metéléssel!
2013. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
52%
egy filmben láttam, hogy levágott lófejet tett a keresztapa ajándéknak az ágyba. szívszorító volt.
2013. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szeder Katalin ***** válasza:
Semmilyen állatot vagy állattestrészt! Kivéve a nagy plüssállatot, de azt hamar kinövi. Olyan játékot inkább, amelyik során választási lehetőség van!
2017. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!