Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne így a szalaga...

Sinead kérdése:

Mennyibe kerülne így a szalagavatóra a lány ruhája?

Figyelt kérdés

Üdv! Február körül lesz a szalagavatóm, és felmerült a "probléma", hogy párt kellene választani. Nem vagyok egy csajozógép sem pedig ronda, egy kicsit visszafogottabb, csendesebb vagyok, mint a mai fiatalok. Volna egy lány, még talán esély is van, hogy táncolna velem, csak az anyagiak zavarnak. A lány most tizedik osztályba jár. Gondolom a szülei nem számolnak azzal, hogy a lányuk kétszer táncolna, és nem is akarnak kétszer fizetni. Mennyibe kerülne a lány ruhája, ha egy ilyesmiről lenne szó( [link] A ruha mindenkinek egységes(maximum osztályonként változhat), nincs olyan, hogy máshonnan, másmilyenben táncol akárki is. Nem szeretném sem az én szüleimre(futná rá, de nem szeretem a problémákat), sem pedig az ő szüleire terhelni a gondokat. Van egy kis megtakarított pénzem, gondoltam majd én kifizetném. Ameddig semmi biztosat nem tudok, nem szeretnék kombinálni. Ha pedig többe kerülne az a ruha, mint az elképzelésem, vagy netalántán nem jönne el velem a lány, akkor se dől össze a világ, hiszen nem muszáj táncolni.

Köszönöm a válaszokat!

17F


2013. szept. 8. 22:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A továbbtanulás szakmák tanulásából fog állni, ezt megoldjuk.

Éppen azt az érzést szeretném elkerülni, amit az érez, aki csak nézi, pedig ott lehetne közöttük.

A kasszám 50 ezer forintig terjed, azt hiszem belevágok.


Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2013. szept. 8. 22:49
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gáláns vagy, szerencsés az a lány, akit kinéztél. :) (Nem, nem az anyagiak miatt, hanem a hozzáállás miatt mondom ezt!!!)


Igaza van annak, aki szerint ilyenkor (főleg egyforma ruha esetén) csoportosan kell a ruhát bérelni, mert úgy sokkal olcsóbb.


Anno én sem táncoltam. Nekem párom nem lett volna, sajnos én nem találtam ilyen hozzáállású fiút (megint csak NEM az anyagiakról beszélek!), így inkább hagytam az egészet. Amúgy nem bántam, mert botlábú vagyok, és az ilyen ruhákat sem szeretem, de a szüleim kicsit el voltak szontyolodva nekem is. Mindegy, rá öt évre a húgomat nézhették táncolni, nekem meg ott volt a diplomaosztóm.


A lényeg, hogy nekem szimpatikus vagy, remélem, hogy a lány beleegyezik, hogy táncoljon veled!

És a költségeket egyébként nem kell egy az egyben viselned, a ruha az tényleg gesztus is (ha tényleg akarod), de pl. a tánctanárra eső pénzt akár meg is oszthatjátok. De ezt majd ti megbeszélitek, és kitaláljátok. :)


28/N

2013. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 Köszönöm, remélem a lány is hasonlóképp veszi, mint Te. Tekintve, hogy a mai lányok semmit se értékelnek, és csupa előítéletek szerint gondolkodnak.
2013. szept. 10. 16:45
 14/18 A kérdező kommentje:
A lány sajnos foglalt, a tervnek lőttek.
2013. szept. 11. 16:01
 15/18 anonim válasza:

Más lány? Ne hagyd ki szerintem... Én is idén fogok táncolni, és szerintem baromi nagy buli lesz. A táncpróbák, az előadás, az osztálytánc, majd az after. A képek... Bár, ez nekünk lányoknak nagyobb dolog, de kevés fiú van úgy, hogy kihagyja.

A ruhára tényleg olyan 12-20 ezret szánj. Nálunk a keringőpróba 3000 Ft/személy.

Szerintem illik leszögezni, hogy a ruhát és a próba árát állod, a lány dolga az, hogy a haját és a sminkjét elkészíttesse, ha akarja.

De szerintem keresgélj még!! :)

2013. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem hagynám ki én sem, de olyannal biztosan nem fogok táncikálni, aki még egy kicsit se jön be. Elég válogatós vagyok, így kétlem hogy találnék még valakit.
2013. szept. 11. 19:17
 17/18 A kérdező kommentje:
Csak találtam másik leányzót :) 13 ezer a keringős ruha(boglárka szalonból csoportosan), és 4 a tánctanár, akit érdekel.
2013. szept. 19. 14:05
 18/18 anonim válasza:
Sok sikert!
2013. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!