Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Honnan érdemes nézni az...

Honnan érdemes nézni az augusztus 20-i tűzijátékot Budapesten?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 17:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mi mindig a budai rakpartról szoktuk, a Szépvölgyi úti hévmegálló környékén valahol - ahol van hely. Ált. kicsit a Margit híd felé sétálunk onnan, aztán valahol letelepszünk.
2012. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszi! és mennyivel előtte szoktatok odamenni? :)
2012. aug. 9. 19:53
 3/20 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a Budai rakpartról érdemes nézni. Egyszer egyik ismerősöm kezelte a tűzijátékot ő meg elintézte nekünk hogy a kezelő állomásról figyeljük végig az egészet, az jó volt ugyan mert nem volt körülöttünk a tömeg csak annyiból volt rossz hogy a tőlünk nem messze lévő rakétákat nem láthattuk tisztán mert pont a fejünk felett robbantak.
2012. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nekem mániám, hogy mindenhova nagyon korán oda akarok érni, meg sétálni is imádok, úgyhogy mi sokszor egy órával előbb is odamegyünk. De nem feltétlenül muszáj persze, ez csak az én heppem. :D

2012. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hű, szuper. én órákban gondolkoztam :D
2012. aug. 9. 20:37
 6/20 anonim ***** válasza:
Jajj én is mindig előbb akarok odaérni mert tudom hogy ha később megyek egy kicsivel 9 előtt akkor tutira semmit nem látok :D
2012. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Én tévéből fogom, onnan látom az összeset, plusz a pár évvel ezelőtti baleset se érintett :)
2012. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azért órákkal előbb nem kell, hacsak nem akarsz sokat sétálni. :D (Mint, ahogy én szoktam. :D)
2012. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hármashatárhegyről nagyon szép szokott lenni.
2012. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én mindig a Vigadó térről nézem.
2012. aug. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!