Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyik nap érdemes menni a...

Melyik nap érdemes menni a karácsonyi vásárba (Vörösmarthy tér) és milyen időpontban?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 15:15
 1/3 anonim válasza:
Nekem az a véleményem, hogy oda nem érdemes menni, mert minden sokkal drágább, mint más üzletben. Gondolj csak arra, hogy a forró tea és a forralt bor mennyibe kerül.
2013. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Attól függ, hogy mennyire bírod a tömeget. :) Én imádok bent bóklászni, már csak a hangulata miatt is, még akkor is, ha nem is veszek semmit. Általában hétköznapokon nincs akkora tömeg, de ha nem feltétlenül szeretnél este menni, akkor a szombat délelőtt is ideális. Viszont hétvégén sokkal nehezebb parkolni a környéken és rengeteg turista is van, akiket buszokkal hordanak. Így én azt mondom, hogy hétköznap jobb menni, mert akkor oda is férsz az árusok bódéjához. És igen, van ami nagyon drága, de már azért is megéri bemenni, hogy körülnézz, hátha kapsz valami ötletet, amit később Te is meg tudsz valósítani, vagy máshol be tudod szerezni.
2013. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak nézelődni akartok, arra jó
2013. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!