Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ma van a nemzetközi férfinap,...

Ma van a nemzetközi férfinap, ti mivel köszöntöttétek a család férfi tagjait?

Figyelt kérdés
férfinap, ünnep, család, a legszentebb ünnep
2013. nov. 19. 19:00
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Elértem a célom, egy nő végre felköszöntött! Ez az én misszióm gyermekeim, az elnyomott férfiak felkarolása, nemet mondok a terrorra,ami övezi a férfilétet. Itt a gyakorikérdéseken indul a karrierem, ezt sosem felejtem el. Ezek után felkeresem a világ vallási vezetőit, a plebános uraktól a dalai lámáig és messiásként járom majd a világot, küzdve az elnyomás és a PÉNZ ellen. Igen gyermekeim, a pénz a boldogság talmi illúzióját csepegteti a bégető nyáj ajkaira, miközben az apraja már ráébredt, hogy a PÉNZ AZ ÖRDÖG WC-PAPÍRJA!
2013. nov. 19. 19:50
 22/29 anonim ***** válasza:

Isten éltessen a nemzetközi férfinapon!

Süssek Neked hamubasült pogácsát a hosszú útra?

2013. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Süss asszony, a férfiak védőszentjének, Szent Bélának! Most még nem indulnék el, mert kicsit sajog a hátam, meg nincs túl sok pénzem így hónap végén, de ha megjön az alamizsna a kizsákmányoló kapitalista gazdámtól, akkor azonnal indulok, még ha csak Márokpapiig is jutok!
2013. nov. 19. 20:15
 24/29 anonim ***** válasza:

Világmegváltó terveidben nehogy akadályozzon már egy kis lábfájás, szegénység! Férfinapon kell indulni, képviselni a

puhányabbakat. Megköszöntöttünk, férfiak gyöngye, legyen veled az erő, a sárkánnyal való küzdelemben.

A legszentebb ünnepen ne rinyálj, várva a nyugdíjat!

2013. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ! Nem is a lábad fáj, hanem a hátad!

Nem a hátadon jársz, ezért indulhatsz is!

2013. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Na de hát hideg is van, nem tudom. Inkább keresek én is egy aranyos kislányt, és lesem én minden kívánságát. Megtörtetek, ugyan keményen ellenkeztem, de megtörtetek. Belesimulok inkább én is a társadalom abnormális posványába...
2013. nov. 19. 20:38
 27/29 anonim ***** válasza:

Kedves Béla!

Fogadd szívből jövő jókívánságaimat ezen szép ünnepen!

Az utadon ne szűkölködj semmiben,

az Úr őrizze lépteidet!

2013. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

20:38


Tetszik a humorod, add csak ki, ebben a kemény világban jó egy kicsit nevetni.

2013. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek e szavak. :-)
2013. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!