Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Őszintén, ha a párotoknak van...

Őszintén, ha a párotoknak van születésnapja, és a testvéretek gyermekének keresztelője melyiket választanátok? A párom a szülinapját édesanyja körében szeretné és velem. így az nem megoldható, hogy jön a keresztelőre és ott ünnepeljük. Ötlet?

Figyelt kérdés
Amikor mondtam neki, hogy akkor szombaton tartjuk a születésnapját, vasárnap meg elmegyek a keresztelőre kiakadt... :( Nem tudom hogy lenne helyes, hogy senki se haragudjon rám :(

2014. jún. 1. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
A testvérem gyermekének a keresztelőjére mennék el, biztos, hogy egy pasi kedvéért sem hanyagolnám el a családomat, érthetetlen számomra a párod viselkedése. Valami oka ennek biztosan van, talán tudod is, hogy mi az, de velünk nem osztottad meg.
2014. jún. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam el a válaszokat. De nekem egyértelmű, hogy keresztelőre. Páromnak lesz még "100" születésnapja. Ha ezen megsértődik akkor elég gyerekes.
2014. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem a keresztelő, sem a szülinap nem egész napos program.

Elmennék a keresztelőre, utána ha lesz valami ebéd, akkor arra.

Délután, este pedig a párom szülinapját ünnepelnénk meg.

Egyébként melyik nap van a szülinapja? Pont vasárnapra esik? Vagy miért nem lehet szombaton tartani?

2014. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kerek évszámú szülinapja lesz, és ritkán látja az édesanyját, ezért lenne neki fontos, hogy vele legyek és az édesanyjával nyugalomban a számára két legfontosabb személlyel......

Nekem az is jó lenne, hogy megyek a keresztelőre, és utána születésnap, csak más városról van szó, és az útiköltség nem drága, de nem is olcsó... Agyalok mit lehetne... Neki is szűkös a pénztárca útiköltség ügyileg, így ő se cikázhat a két város között... Gondolkodom mi legyen :( Jót akarok kitalálni... rosszul érzem magam mindegyik esetben... :/

2014. jún. 2. 10:25
 15/17 A kérdező kommentje:
Amúgy igen pont vasárnapra esik a születésnap... :(
2014. jún. 2. 10:26
 16/17 anonim ***** válasza:

Útiköltség mindenképpen lenne, akkor is ha nem egy napon van a kettő.

Szerintem menj el a keresztelőre, gondolom délelőtt lesz. Délután és este pedig lehet majd szülinapozni.

2014. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ben Joyce válasza:
0%
Szerintem egyikre se menj el, az a legolcsóbb. Keresztelő több milló embernek lesz, születésnapja ugyanannyinak, csak minde évben. Maradj otthon, élvezd, h pihensz, és ne is gondolkodj ezen.
2014. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!