Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Apukámnak 50. születésnapja...

Apukámnak 50. születésnapja van, mit adjak neki ajándéknak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 08:48
 1/7 anonim válasza:
nem halmoztál el minket infóval! nekem sajnos nincsenek szüleim, de a párommal mindig közösen választunk ajándékot az ő szüleinek, amit nagyon élvezek! legutóbb borpólót csináltatunk neki jópofa felirattal, és jóféle borral adtuk át. imádj szerelni, mindig bütyköl vmit, névnapra vettünk már neki szerszám alakú csokit is... nagyon szereti a számítógépes dolgokat, itt lehet szó fejhallgatóról, monitorról, akár csak egy CD kiírásáról (tudom, nem divat már, de ha a kedvenceit összerakod, az nagyon menő tud lenni). igaz, évfordulóra, de a párommal csináltunk már videót is nekik családi képekből, ami alatt szép zene szólt. lehet még különböző ruhanemű, te tudod, mire van szüksége... most még eszembe jutott a masszázsfotel is, meg még vmi, amit közben elfelejtettem :D a lényeg, hogy kicsit több infó kéne! legalább, hogy mennyit szánsz rá...
2014. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyukamnak megszerveztek egy meglepetesbulit..

Egy tesojat leszamitva mindegyik eljott( 5en vanank)

20-an voltunk végül

2014. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megszerveztem



- foztem, hatalmas torta volt..lufik, feliratok..stb

2014. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kínában él, 4000ft körül költenék rá
2014. máj. 7. 11:13
 5/7 anonim válasza:
Ugyanezt a kérdést akartam feltenni. Az enyémnek is ma van az 50.
2014. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha Kínában él, akkor olyasmit vigyél neki, amit ott nem kap meg. Magyar nyelvű szépirodalom, egy plakát a szülővárosáról, egy citera, hasonló dolgok. Nyilván van arra pénze, hogy magának tudjon vásárolni, inkább ilyesmi kell, amihez ott nem jut hozzá, ami szép emlékeket idéz benne, ami személyes és nem valami semmilyen cucc, mint egy pár zokni.
2014. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Azt add neki amit te készítesz.Valami kreatív dolgot.

Az én apukám is ennek szokott a legjobban örülni.

2014. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!