Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Az üzletben vásárolt parókát...

Az üzletben vásárolt parókát visszavásárolják ha visszaviszem?

Figyelt kérdés
A párom elvesztett egy fogadást ezért Cochitának kell beöltöznie Halloweenkor.Az egyik üzletben találtam neki parókát, viszont a buli után már nem lenne rá szükségünk. Szerintetek visszavásárolnák? vagy egészségügyi okokból nem vennék vissza mint pl a fehérneműt? Bár ha a sapkákat visszaveszik akkor szerintem ezt is. Bocsi a gyakori szóismétlésekért.

2014. okt. 2. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Menj be az üzletbe, és mondd el, hogy ajándékba vennéd valakinek... és ha nem tetszik az illetőnek, akkor visszaveszik-e? vagy levásárolhatja (levásárolhatod!) nálunk az árát?
2014. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
71%
csak egyet tudok érteni az első válaszolóval
2014. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm!
2014. okt. 2. 19:38
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Hát ez igen undorító hozzáállás...
2014. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mármint mégis micsoda?
2014. okt. 2. 20:48
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Amit te akarsz, azt úgy hívják, hogy kölcsönzés. Kérdezd meg a ruhakölcsönzőt, hogy van-e parókájuk.
2014. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A városomban nem tudom, hogy lenne ilyen..nem értem ezzel mi a baj..más márkás ruhákkal csinálja ugyan ezt... én meg egy gagyi 4000 forintos parókával...húha...
2014. okt. 2. 21:59
 8/13 A kérdező kommentje:
Istenem ennek mi köze ehhez? Csak megsúgom, LÁNY vagyok és igen, annak is születtem.De ha még egy ilyen kérdésben is ezt látod, hát fiacskám szerintem te lehetsz valami ilyesmi, aki titokban fiúkra veri :D
2014. okt. 3. 06:39
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Persze, nincs ezzel semmi gond, előtted is már vagy százan átbuliztak benne egy egy éjszakát :D
2014. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Az az undorító, hogy már eleve arra utazol, hogy kvázi ingyen béreljél és használjál valamit, amit aztán - kamu szöveggel, nyilván - visszaviszel, és visszakéred a pénzt.


Az ilyen emberektől pedig hányok. Szóval ezért vagy undorító. :D

2014. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!