Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloweeni buli programok?

Halloweeni buli programok?

Figyelt kérdés
Hali! :) Segítséget szeretnék kérni tőletek Halloweeni bulival kapcsolatban :D Tudom tudom Halloween már elmúlt,de az iskolánk most fogja tartani és játékötletek kellenének meg mindenféle programok :) (Középiskola) Köszi a válaszokat ^^

2014. nov. 4. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár ez gólyaavató feladat volt, de egy ilyen buliba is jó lehet:D Almát kellett vízből kihalászni, szájjal, utána ugyanez kakaóból :D
2014. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Bár nem tudom, ez mennyire megvalósítható nálatok, de szerintem tök poén. :)

Ismeritek a ki-kivel-hol-mikor-mit csinál játékot? :D Így, bulis verzióként lehetne 5 fős csapatokban. Az első ember ír egy nevet (bármilyet) egy lapra, aztán lehajtja, hoy ne látsszon, utána a következő egy másikat, következő ad egy időt, és így tovább. Aztán lehet egy zsűri (pl. 3-4 tanár, szervező diákok...), aki pontozza a legjobb, legviccesebb mondatokat, és amelyik csapatnak a legtöbb pontja van, azok nyernek valamit, csak egy kis jelképeset.

És mivel a papír mindig lehajtódik, a végén olyan mondatok is kijöhetnek, hogy "Pista bácsi Zámbó Árpival a a wc-n halloween éjszakáján vásárol" :D

2014. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt ismerem :D sokat játszottam batátnőmmel :) Amúgy Syndra?Csak nem LoL? :P
2014. nov. 6. 23:15
 4/4 anonim válasza:
Nem, sose játszottam LoL-t :D De hallottam már, hogy van onnan névrokonom:D
2014. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!