Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Ajtódíszekkel kapcsolatban? Abban az országban ahol élek, nagyon szeretik a különböző eseményeket díszíteni (fa gólyák gyermek születésénél, kifeszített lepedőre írt jó kívánságok. Stb)

Figyelt kérdés

Szeretnék magam ajtódíszt készíteni,különbözőeket minden évszaknak megfelelően.

Ugye a négy évszak adott, de akadnak köztük ünnepek is.

Szeretném összegyűjteni ezeket az ünnepeket, gondolok itt a húsvétra, "halloweenra", karácsonyra.

Tudtok mondani még ilyen köztes ünnepeket? És, hogy melyiket mikor "illik" kitenni?

Pl most csinálok egy díszt potpourriból, karácsonyi színekkel. Azt olvastam, hogy advent első vasárnapján szoktak kitenni díszt, viszont valaki ezt lecseréli koszorúra a karácsony közeledtével.

Szóval elég kusza ez nekem.

Ti hogy csináljátok?



#ünnep #karácsony #ajtódísz #ünnepi dekoráció
2014. nov. 23. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
És melyik az az ország?? Titok, ;)
2014. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen nem titok :) , Felső-Ausztriában kedvelik az efajta díszeket. (gondoltam a kérdés szempontjából ez lényegtelen információ)
2014. nov. 23. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!