Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne egy új ünnepet...

Dorka Elanor kérdése:

Hogy lehetne egy új ünnepet csinálni? Sulikezdés ünnepe mikor nem kell suliba menni (a többi lent)

Figyelt kérdés
Egy csomó ember utálja a sulit és nekem az jutott eszembe hogy legyen egy olyan ünnep ahol a sulikezdést ünnepeljük és nem kell suliba menni. Azt követő nap viszont igen. Nyár végére szeptember 1-2-3-4-re gondoltam mert valamikor akkor kell suliba menni valami ünnepély és a tanév menetének a meghallgatása miatt + ofőórák. Nektek mi a véleményetek erről az ünnepről? Hol lehetne ezt megvalósítani? előre is köszönöm a válaszokat! :D

#ünnep #Antisuli
2015. febr. 14. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Két és fél hónap nyári szünet után beiktatni egy olyan napot, amikor nem kell suliba menni? Zseniális ötlet. Sokra viszed te még az életben.
2015. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy élek! Szerintem vicces lenne ezt az alkalmat megünnepelni de ha neked nem tetszik attól még ne írj ilyeneket! Egyébként egy nap is sokat számít az életben csak úgy közlöm.
2015. febr. 15. 11:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos velem van a baj, de se humort, se logikát nem látok a kérdésedben.

Egész nyáron nem mész iskolába, majd az iskolakezdést megünnepled úgy, hogy...*dobpergés*...nem mész iskolába? Nooormááális???

Egyébként létezik sulikezdés ünnepe, úgy hívják, hogy tanévnyitó. És azért kell bemenni - ahogy ezt a kérdésben is nagyszerűen megfogalmaztad -, mert elmondják, hogy mi lesz ebben az évben, megkapod az órarended, meg egyéb világi hívságok.


Értem én, hogy szar érzés reggel felkelni és bemenni az iskolába két hónap lazsálás után - én is utáltam -, de ugyanúgy utálnád akkor is, ha egy nappal később kellene menni. Merthogy a nagyszerű javaslatod annyiból áll, hogy egy nappal meghosszabbítod a nyári szünetet. Annak meg semmi értelme.

2015. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De egy nappal több.
2015. febr. 15. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó, akkor jövőre csináld azt, hogy nem mész be az évnyitóra (betegséget színlelsz, vagy akármi), és meg fogod látni, hogy semmit nem számít az a plusz egy nap.
2015. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ajj nem érted a lényeget mind1.
2015. febr. 15. 21:11
 7/11 anonim válasza:

Csak erősködsz, gondolom nem szelheted a huszas éveidet...

Komolyan ennyire nehéz felfogni, hogy amit kitaláltál, az egy hülyeség? o_O

Gondolj már bele: 1 nappal később menni azért, hogy még egy napot örülj magadnak, meg kockuljál?

Hát sok sikert hozzá, bár előrukkolhattál volna valami olyannal, amire nem csak negativot kapsz..

2015. febr. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok 20 éves

2. Ne kockulok otthon

3. Ez egy kérdés amit olyan embereknek akartam föltenni akik értékelik is és jót nevetnek rajta lehet hogy hülyeség de akkor is ha az ember kedve jobb lesz tőle akkor én is boldog vagyok :) nem értem a keserűséget a kommentekben de ha szeretitek a sulit ám legyen és kérlek nee írjatok ilyen keserű válaszokat köszi :D

2015. febr. 20. 21:14
 9/11 anonim válasza:
Nem tudom elképzelni én se hogy az az egy nap mennyit tesz. Nekünk itt Szlovákiában ünnep szeptember 1-je, munkaszüneti nap, szeptember 2 tanévnyitó ;)
2015. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
tök jó ötlet! ne csúoljátok emiatt! és én sem vagyok dilis!!!!
2015. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!