Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » A keresztfiamnak elsőáldozása...

A keresztfiamnak elsőáldozása lesz. Mit vigyünk ajándékba?

Figyelt kérdés

Meg vagyok lőve, mert a tesómmal együtt vagyunk keresztszülők, de ők már kitalálták, és nyaralni viszik a keresztfiunkat tengerpartra magukkal. Ez lesz a névnapi, szülinapi, elsőáldozós ajándéka összevonva, már a gyerek is tudja.

De én ilyet nem tudok neki adni, és nem is célom túlszárnyalni őket, nem is emiatt kérdezem.

Csak mint keresztszülő, mit adjak egy elsőáldozásra?


2015. máj. 20. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Megkérdezed a szüleit.
2015. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
ti is adjatok neki egy élménynapot, kérdezzétek meg hova menne. állatkert, libegő, Gellért hegyi csúszdapart, vasútmúzeum, esetleg aquaworld, Hajdúszoboszlói élményfürdő... közben meg fagyi, süti, hamburger.. egy nap legyen amit ő tervezhet meg és róla szól. közben csináljatok képeket, és egy albumba rendezzétek, ez örök emlék. lehet hogy nem most még, de pár év múlva szerintem értékelné.
2015. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a fiúk kaptak ezüstláncot kereszttel, de nem hordják, mert sportolásnál, tesiórán le kell venni és nekik macera.


Kaptak ezüst érmét, bele van gravírozva a dátum, ennek örültek. Kapott a legkisebb Simon András grafikát, azóta is kint van a falon, örült neki. Mivel mindegyik gyerekünk sokat olvas, kaptak könyvet is, nyilván valami vallásos témájút.

Az élménynapot én nem érezném alkalomhoz illőnek, de ezt Te tudod!

2015. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ hány éves. Ha 11 felett van akkor érdemes laptopot venni.
máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!