Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti is támogatnátok,...

Férfiak! Ti is támogatnátok, hogy Magyarországon is legyen nemzetközi férfi nap?

Figyelt kérdés

Én maximálisan!

23/F



#november 19 #nemzetközi férfi nap
2015. nov. 19. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Férfiként mondom: nem.

Nincs mit ünnepelni azon, hogy férfi vagy. Ez hétköznapi evidencia. A nőnap is csak azért alakulhatott ki, mert valaha a nők hátrányból indultak az életben. Ezért kellett nekik egy napot kijelölni, amikor még inkább nőnek érezhették magukat. A mi társadalmunk kezdettől fogva patriarchális, tehát tök felesleges férfinapot tartani. Igazából a nőnap a férfinap, mert hivatalosan akkor van alkalmad kimutatni, hogy mennyire férfi vagy. Persze a tökös reagálás erre az, hogy "én bezzeg az év minden napján egyformán megbecsülöm őket, kimutatom nekik" stb. Ezt azért írom le, hogy neked ne kelljen.

2015. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Minden nap férfinap! Vagy az èn férjem van elkényeztetve?:-)
2015. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 primitív, liberalista, nősiviszta, agyhalott válaszoló...

Szóra sem vagytok érdemesek!


Arról nem szólhatna a fáma, hogy azért a férfiakra is gondoljanak mikor dolgoznak a családért, meg támaszt nyújtanak a feleségeiknek stb ?!


Ebből is látszik, hogy mekkorára nyílt (és mai napig nyílik) a nemek közötti ollórés. És miért? Mert manapság a múlt fordítottja játszódik le, hogy régen a férfiak voltak felül most pedig a nők akarják elnyomni a férfiakat! A liberalizmus mai aknamunkája!


Ja úgy engem azon a napon felköszöntöttek engem és férfi csoporttársaimat egy fb csoporton. Nő volt természetesen! Ebből is látszik, hogy azért vannak igaz, magyar nők ebben az országban nem ilyen primitív barmok, akiknek fülig ér a szájuk, amikor azt tudják meg vagy látják, hogy nő bántalmazza, piszkálja, erőszakolja(!) a férfiakat!

2015. dec. 4. 15:47
 4/5 anonim válasza:
0%
Uristen xd eu feldobta a napom :-) cuki h van ilyen nyomorult ffi xd kivagy ha egy no bant egy ffit??? :-) hat ha ekkora nyomorek megerdemli...:-) a nok mindenhogy gyengebbek amelyik ffit tudjak bantani, az csak cottonszokeveny, mentalisan testileg erzelmileg mindenhogy gyengebbek, igaz okosak, de legalabb nem tesznek fel hulye kerdeseket...amugy is fiatal vagy..tapasztalj meg.. es vigyaz h nehogy bantsanak a nok...eszmeletlen xd
2015. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, mert nem tartanak férfinak. 30 év sportolást hagytam ki, helyette műszaki dolgokat tanultam. Előzőeket össze kéne zárni, hogy töltsék ki egymáson a mérgüket. Egyébként a helyébe nem lennék annak a palinak, akire egy női kollégája azt mondja, hogy molesztálta, vagy hogy hátrányosan megkülönböztette (már voltam). Ha utálom egy kollégámat, akkor nem azért utálom, mert egy szemét g3ci, hanem mert ő nő. Ilyet is könnyű állítani. Méghogy nem erősebbek! Az embert a híd alá teszik, házát elveszik, a az az érdekük.
ápr. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!