Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit vennétek 17 születésnapra...

Mit vennétek 17 születésnapra lánynak?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok, ezzel a lánnyal gimnáziumban ismerkedtem meg, osztálytársam. Először annyira nem foglalkoztunk egymással, de augusztus óta fokozatosan egyre jobb és jobb lett a kapcsolatunk. Mikor megkezdődött az iskola, nagyon sokat beszélgettünk, tökéletesen megismertük egymást. Már voltunk együtt (nem csak ketten) étteremben, kávézni, egyszer elmentünk egy koncertre. Már magamnak bevallottam, hogy beleszerettem. Most elmentünk színházba, és végig a vállamon feküdt :) Ha nem színházban lettünk volna, esküszöm megcsókolom. Na de mindegy. Nagyon céltudatos, okos, kitűnő tanuló, viszont szeret vitákban fölényeskedni. Nagyon tetszik benne, hogy képes akár tanárokkal is szembeszállni. Rendszeresen konditerembe jár, ad magára.

Most lesz a 17. születésnapja és meghívott magukhoz. Hozzáteszem, az apukájával és a testvérével még soha nem beszéltem. Az anyukája nagyon szeret engem, még néha segít is tanulásban vagy csak bíztat, motivàciót ad, ha éppen arra van szükségem.

Az a gond, hogy semmi ötletem sincs, mit vigyek neki. Én a 17. születésnapomra parfümöt, telefontokot és csokikat kaptam tőle. Egyedül ami eszembe jutott, mikor anyával beszélgettek, valahogy szóba jött anyának a hajpakolása és nagyon tetszett neki, az illata is meg minden. De ez magában kevés, meg nem is tudom, hogy jó ötlet-e, mert esetleg azt higeti, hogy szerintem rossz a haja (ami persze nem igaz) vagy még a végén valami melegnek néz, hogy hajápolási terméket vásárolok neki. Olvasni szokott, de az nagyon lutri, hogy tetszik-e majd neki, amit veszek. Teljesen tanácstalan vagyok, pedig nagyon megérdemelne valami jó ajándékot tőlem. Szerintetek?


2016. márc. 29. 20:22
 1/3 Rambo vezér válasza:
Nagyapám haverja bugyit vettXD
2016. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát valami különleges édességet? virágot? a könyv is jó, egy kicsit beszélgessetek a könyvekről, hogy mit olvas, mit szeret, te is mondd el, mit olvasol - és akkor talán tudsz választani olyat, ami valószínűleg tetszik neki.
2016. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Virágot, vmi csokit, és szerintem a hajpakolás jó ötlet :) figyelmes és egyedi ajándék. Nem néz melegnek,hidd el. Mondd el neki, hogy miért azt adtad és hogy örömet akartál neki okozni. Imádni fogja, szerintem nagyon jó ötlet :)
2016. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!