Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18-ik születésnapra mit...

18-ik születésnapra mit vennétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés

A lányom 2 hét múlva tölti be a 18-at, már látszólag nagyon várja. Mivel ez valóban egy emlékezetesebb szülinap az ember életében, szeretnék valami különlegeset kitalálni neki, de meglehetősen tanácstalan vagyok, főleg férfiként. (egyedül nevelem)Tudom, mik a hobbijai, milyen könyveket, zenéket szeret, de arra gondoltam, most mégis valami különlegesebbet kellene adni, bár fogalmam sincsen, hogy mit. Természetesen egy szűkebb családi ebédet már szerveztem, de az ajándékban tanácstalan vagyok. Szerintetek mi lenne a legjobb?


Köszönöm előre is a hasznos tippeket. :)



2015. febr. 8. 18:31
 1/6 anonim válasza:
Valami szép ékszer, műszaki cikk, hobbijához kapcsolódó ajándék.
2015. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a lányom 18 éves lenne, akkor mindenképpen szeretném valami olyan ajándékkal emlékezetessé tenni számára, amire vágyik, viszont még egy másik 18 éves lány sem feltétlen tudná megmondani, minek örülne a lányod:( Én készülnék valami személyes dologgal (pl. a családi ebéd, különleges torta (ízesítésnél mindenképp olyan, amit tuti szeret, és nem vajkrémes..) és talán valami kisebb ajándékot is kapna (attól függően, mit engedhetsz meg magadnak, egy nyaklánc vagy egy plüssmaci..) de megkérdezném tőle, hogy mire vágyik igazán, mit szeretne születésnapjára. Meglepetés így is fogja érni, és biztosan olyan ajándékot kap, aminek örül.
2015. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem tudom, mekkora a keret rá, ezt azért jó lenne tudni. Elsősorban meg lehetne kérdezni, mi az, amire igazán vágyik. Nekem elsőre az ékszer jutott eszembe, egy szép nyaklánc/ fülbevaló ( személy szerint a fehéraranyat jó ötletnek tartom). Ez olyan ajándék, amivel érzékelteted, ő már egy felnőtt nő, szép gesztus. Érdemes lenne megkérdezni vagy őt, vagy egy olyan nőnek a véleményét, aki tudja, mi tetszik a lányodnak, esetleg rákérdezni az üzelben a csere lehetőségére.

Elektronikai eszközt nem vennék, mert az nem maradandó.

2015. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia, szerintem valogass a swarovski ekszerek kozott, gyonyorűek es n dragak, valamint a cruciani karkotok , ezek a mostani felkapottabb dolgok. A cruciani karkotokbol nagyon sokfajta van [link] . Swarovski [link]

Legalabbis en ezeknek nagyon orulnek, mindettonek elegans szep a csomagolasa is :) L27

2015. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy Ezüst ékszer szettet kaptam.(nyaklánc,medál és fülbevaló).mivel én az aranyat nen szeretem?ezért kaptam ezüstöt.de a fülbevaló közös választás volt anyumnak,azt hittem csak azt kapom.:)ja meg ami emlékezetes maradt egy lakaskulcs a saját lakáshoz de különleges volt.mert bogaras volt a kulcstartó hozzá,s tetszett..
2015. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül mit kap(ott)? :)
2015. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!