Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Minek öltözzek be Halloweenkor?

Minek öltözzek be Halloweenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Szóval: az én sulimban minden évben rendeznek Halloweent. Már vettünk egy pókhálós "arcmaszkot", amit csak simán a szemem alá kell ragasztani. Ehhez szeretnék valami jelmezt.

Nem olyanra gondolok, mint boszorkány, vagy zombi. Kicsit különlegesebbet szeretnék. :)



2016. okt. 19. 16:41
 1/7 ede1219 ***** válasza:
40%
Vegyél Busóálarcot, biztos nem lesz máson.
2016. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, mi lenne a legijesztőbb jelmez: öltözz be BKV ellenőrnek, és úgy szállj fel a villamosra!
2016. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Minek öltözz be? Hát gondolom azért, mert szeretnél, ha már felvetődött a kérdés.
2016. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Bojlernek
2016. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
46%

Én a barátnőmmel tavaj sziámia boszorkánynak öltöztem.

Gondolom tudod mi az a sziámi iker? Na annak öltöztünk, de úgy, hogy közbe boszorkányok is voltunk. A belső lábunk össze volt kötve, s olyan szoknyát és bulcsit vettünk, fel, amibe mindketten belefértünk. ELSŐ HELYEZETTEK LETTÜNK. Persze ha fiu vagy , neked ez nem jó.


Privátba irj, ha szeretnéd látni, hogy néztünk ki.

2016. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5-ös válaszoló: Ez jó ez tetszett :D


Szerintem legyél egy fekete macska, füleket csinálsz papírból és egy hajpántra teszed, kisminkeled magad esetleg rá az a pókháló mint ha átrongyoltál volna egy pókhálón például, és egy fekete szexi ruha. esetleg egy övre varrod a macska farkát ha nem akarod ruhára varrni és szerintem ennyi. Vagy lehetnél akár egy egyedileg tervezett ijesztő szörny, ha tudsz szerezni művért azzal spontán össze kened magad az még ijesztőbb tud lenni.

2016. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!