Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvőre ilyen ruha?

Esküvőre ilyen ruha?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen ruham van es ugy gondoltam arra az alkalomra jo lenne:) ti mit gondoltok?


2017. máj. 6. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom, nem illik fehérben menni esküvőre.
2017. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Bár valóban nem illik fehérben menni esküvőre,ez a ruha mégis jo lehet mert a színes minták megtörik.
2017. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat tudom, de ez megse ugy feher. Az ilyet meg egyszinu feherre szoktak mondani nem? Mert szerintem igy mar nem illetlenseg. Vagy de?
2017. máj. 6. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Most komolyan, kérdezd meg a menyasszonyt / vőlegényt / aki szervezi, hogy milyen kívánságaik vannak, miben menjenek, miben ne menjenek emberek. Ez egy normális kérdés, nem hiszem , hogy kiakadnának ha megkérdezed.
2017. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez abszolút rendben van. Tiszta fehérben nem illik menni, de ez színes mintás. Kétlem, hogy összekevernének benne a menyasszonnyal. :)
2017. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nojcaka válasza:
Szerintem rendben van és nagyon szép!
2017. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Honnan szeditek ezt a baromságot h nem illik??? A menyasszonyok szerintetek trollkodásból vannak fehérben vagy mi?
2017. máj. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csinos, könnyű nyári ruha, de szerintem annyira önmagában nem alkalmi, hogy esküvőre is jó legyen. Ha van hozzá pl.egy kis zárt felső bolero szerűség,magassarkú cipő, ami passzol a táskához akkor igen. És válassz színt a ruhán lévő színekből, ezzel illessz össze minden kiegészítőt,fülbevalót,cipőt..stb.
2017. máj. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2017. máj. 7. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!