Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek kellene tartani...

Szerintetek kellene tartani apák napját is úgy mint anyák napját? (Otthon, iskolákban, óvodákban)

Figyelt kérdés
Engem komkrètam nagyon zavar hogy csak az anyàkat ünnepeljük. Az apukàk is ugyan olyan figyelmet èrdemelnènek.

#anya #Apàk #ünnep. szeretet
2017. jún. 19. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kéne. Sokan azzal jönnek, hogy a férfi a gyereket csak megcsinálja. Nos, a férfi lehet, de egy apa ennél azért több. Igenis megérdemlik, hogy megünnepeljük őket. Vagy ennyi erővel ne legyen anyák napja sem, hiszen szülni bárki tud gyereket, felnevelni már nem.

Az igazi apukák ugyanúgy megérdemlik a figyelmet, ahogy az igazi anyukák is. A gyerekével nem törődő szülő pedig nem.

2017. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Jun.3. USA-ban Apák napja.
2017. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Feleslegesnek tartom.
2017. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen fontos lenne.
2017. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapból jobb lenne az emberek és főleg a gyerekek kedve, ha több ilyen kis ünnep lenne, nem csak a szigorúan hagyományos, magyar, keresztény, megszokott ünnepek, amikor fehér ingben végig kell ülni egy unalmas rendezvényt.

Én támogatnám, hogy Apák napját is ünnepeljük úgy, mint az Anyákét. Semmivel sem kevesebbek. Sőt, sok gyereknek csak apukája van...

2017. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom az ötletet. És több ehez hasonló dolgot. Ne csak egyházi ünnepek legyenek.
2017. jún. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar. Nem ezen múlik az, hogy milyen apák vagyunk.


32/F

2017. jún. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Van Apák napja!

[link]

Csupán még nem ment kellően át a köztudatba.

2017. jún. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Igen, van apák napja, csak nem tartják.. addig, amíg a közmédia nem kapja fel, szerintem nem lesz általánosan ismert és megtartott ünnep.

Ha minden évben már apák napja előtt erről zengenének a kertévék és a rádiók (mint ahogy az anyák napját mindig teljes gőzzel nyomják), akkor lehetne változást elérni.

2017. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Balage78 válasza:
IGEN,kellene.Főlkeg én elvált apámnak aki 2.felesége papucsa alatt sínylődik meg a fidesz nyugdijasszivatása alatt.
2017. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!