Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet, hogy ne dolgozzon? El tudom tartani, és azt szeretném, ha otthon lenne.

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem lenne olyan indok, amivel én ezt elfogadnám.

Bútornak érezném magam, nem önálló embernek.

A férjem 5x annyit keres, mint amennyire szükségünk van, megtehetném, hogy itthon maradok, a gyerekek mellett pár évig meg is tettem, de aztán mentem vissza dolgozni. Képtelenség, hogy ne csináljam. A karrierem fontos nekem.

2017. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy, ha ő dolgozni akar, akkor fog, akkor is, ha fejreállsz. Ha egy ilyennel állna elő a férjem, egészen biztosan képen röhögném.
2017. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Ebben az esetben én azt mondanám, hogy mivel nem kell aggódnia az anyagiak miatt, vagy ne dolgozzon, vagy olyat csináljon amit szeretne.

30/f

2017. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Idővel ráncos lesz, lógni fognak rajta dolgok, 30 lesz (Áááá!!! 😲). Te találsz feszesebbet, ő meg ott áll a nagy semmivel, egy csomó kiesett idővel az önéletrajzában.
2017. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

A kamukérdés-érzékelő az "enyhe" tartományban jelez.


Ne akard rávenni. Nem lesz jó vége.


Lehetőségek:


1.Elhajt a fenébe (jogosan), hogy így akarsz egy potenciális alá-fölérendeltségi viszonyt kialakítani, és ő nem vevő az aranyketrecre.


2.Belemegy és onnantól neked annyi. Kezdetben nem, de aztán szépen megszokja a jót, és onnantól kezdve kicsi az esély a jó irányra. Talán félrelép, mert keveset vagytok együtt, de ő unatkozik, talán csak megszokj a jó életet és utána örökké evidens lesz, hogy ő nem dolgozik, csak te. Akkor is ha téged kirúgnak és rosszabb helyre kerülsz. És te leszel egyszemélyben a hibás a szerényebb életmód miatt.


3.Olyan vagy, mint nagyapám, hogy maradjon csak otthon, jól őrizve a feleség? Nehogy valaki más férfivel is beszéljen? Remélem nem.


Szóval leginkább sehogy. Tedd amit korábban javasoltak, biztosítsd, hogy nem kell agyonhajtania magát.

2017. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

A 3-as jót mond. De te ismered a barátnődet, vannak sokan akiknek nyűg dolgozni és örülnének a lehetőségnek.

Esetleg azon érdemes lehet elgondolkodni (főleg neki, de neked is), hogy emiatt esetleg kiszolgáltatott helyzetbe kerülhet hosszútávon (munkatapasztalat hiánya, nyugdíj).

2017. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Kamu kérdés reload. Egyéb válaszra nem érdemes.
2017. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Ès a barátnődnek is az az álma, hogy otthon húzogassa a punciszőreit, nèzze hogy nő a fű???

Soha nem függnèk ennyire mástól! Ha holnap elütne tèged a busz, akkor a barátnődnek ugrott az eltartója...

2017. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Ha egy gyárban szalagmunkás, vagy más monoton munkát csinál nevetségesen alacsony bérért, úgy, hogy egész nap pörögni kell, akkor simán rá tudod venni.


Ha a munkája egyben a hivatása is, és tudja csinálni, akkor nem fogod tudni rávenni, de ebben az esetben nem is baj.


21/L

2017. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
9. vagyok, és azt akartam írni, hogy SZERETI csinálni. Nem tudom, miért írtam azt, hogy tudja :"D
2017. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!