Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen volt a legjobb esküvő,...

Milyen volt a legjobb esküvő, amin valaha voltál? Mi tette számodra felejthetetlenné?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök az esküvőm szervezése kapcsán.

2017. aug. 1. 02:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%

Az, amit nem túlzottan kedves ismerősöm tartott.

Miért legyen neki jobb, mint nekem...?

2017. aug. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%

Sok esküvőn voltam. Azok voltak a legjobbak ( a többi vendégnek is),, amit magyar hagyományok szerint tartottak. Jó magyaros ételek, magyar zene, amire lehetett mulatni és táncolni is.

Az amerikai mintát utánzó lakodalmon a 40-en felüliek nem érezték jól magukat.

2017. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Esküvőfotós vagyok. Felejtsétek el az "úgy illik, hogy..." és az "úgy szokás, hogy..." kezdetű mondatokat! Az esküvő a párról szól, nem a vendégek kiszolgàlása a cél. Én azokat az esküvőket szeretem ahol szakítanak a hagyományokkal és olyan ruhàt viselnek amiben jól erzik magukat, olyan zene van amit szeretnek, olyan ételeket esznek ami jól esik és olyan embereket hívnak meg akik nem azért mennek, hogy kiszolgàlják az ízlésüket minden téren, hanem azérz mert a párral örülnek.
2017. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%
Kaja és a zene a meghatározó. De esküvői fotóst ne hívjatok mert semmire nem való és jelentős anyagi megtakarítást jelent. Én nem ismerek senkit aki az esküvő után valaha is megnézte az arról készült képeket. Soha nem nézi senki, csak addig "kell" amíg elkészül...
2017. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
#4: Éves szinten 20-25 esküvőt fotózom, negyedmillió forintos átlagáron. A párjaim köszönik de örülnek a képeiknek és hálásak a munkámért. Biztos, hogy mindenki ugyanolyan? Szerintem nem. Mivel foglalkozol egyébként? Arra amit Te nyújtasz mindenkinek szüksége van? Ha Nekem nincs akkor semmire nem vagy való? Nem feltétlenül kell ám páros lábbal beleszállni egy szakma képviselőibe és degradálni a munkájukat. Elmondhatod, hogy számodra ez nem volt fontos, de ezzel a válasszal most magadról állítottál ki szegénységi bizonyítványt.
2017. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mienk tetszett a legjobban.. :)

Anyukam es a tesom a hátam mögött leszervezte a pappal hogy a templomba egy bizonyos ponton lejátszák a rómeo és julia musicelböl egy dalt.

A lagziba meg sok mulik a vendégeken meg a zenén. Nekünk a család es a vendégek is bulizosak ugyhogy nagyon jól sikerült

2017. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%
Aki kifizet negyed millió forintot egy fényképészért egy lagziban annak vagy nagyon sok pénze van vagy egy hülye. Sajnos az utóbbiból több van. Hát én nem élek rosszul hál' Istennek, de 250 ezer forint egy esküvői fényképezkedésért szerintem egy vicc. Miért nem kér inkább egyből 2 millió forintot?? Meg lehet azt ideologizálni!! Gyerünk! :-)))))))
2017. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy apai ági rokonom esküvője tetszett, mert van egy jó emlékem: 1. Osztályos lehettem amikor volt, hajón ünnepeltünk a szertartás utánn, egy nő osztogatta a söröket én vittem a sok férfinak :D a nő mosolyogva adta az adagokat :)

Szerintem a hajó az jó :D meg a zene, meg olyan étel amit mindenki megeszik. De valami étterem se rossz . Szerintem jó ha 25 fok körül van és lehet a fagyi meg a hideg sőr sőt a limonádé:) kényelmes ruha. :) Limuzin xD ;D lufi :) Mehettek Margit-szigetre:] fotót szerintem meg lehet csinálni egyszerűen és majd kinyomtatjátok vagy előhívathattok

2017. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%

#7

A kérdésedre a választ az esküvői fotóriporter szókapcsolat beírása a google-be fogja megadni.


Az az esküvői fotózás nem azt jelenti, ami a te kis fejedben van arról, hogy előnytelenül sminkelt nők, gyűrött zakás vőlegényekkel hülye pózokba merevedve mutatnak kacsára a tóparton vagy néznek egymásra bárgyún.


A mi esküvőnkön három fotóriporter dolgozott, reggel kilenctől, a készülődéstől hajnalig, minden helyszínen. Nem lett egy fia beállított ostobaság sem, viszont gyakran nézegetik a képeket a vendégek(!), mert tíz év után is jó rájuk nézni.


Ezek azok a képek, amiket nem kell elmagyarázni, hogy miről szólnak, mert önmagukért beszélnek, tartalomban és minőségben is.


Igen, drága volt.

Igen, megérte.

2017. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
10%
A fotós nem tuja, hogy alapvető illemszabály: Ha vendégeket hív valaki, akkor nem a vendéglátó, hanem a vendégek igényeit kell kielégíteni! Ez vonatkozik az esküvőre is. De az is tévedés, hogy a vendégek együtt örülnek a fiatalokkal az esküvőnek. Legfeljebb a lány anyja, szülei örülnek neki. A többiek csak jól akarják érezni magukat (a pénzükért, amit elvárnak tőlük)
2017. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!