Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit, mennyit ajánlott adni az...

Slash1xhun kérdése:

Mit, mennyit ajánlott adni az ifjú párnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, holnap hivatalos vagyok egy barátom esküvőjére, teljes menetfelszerelésben, ugyanis felkértek hogy videózzak is, vágjam össze stb.Viszont nem állok túl jól anyagilag, így max egy ötöst tudnék adni. A videózásért pedig fizetni szeretnének, azért lássuk be, kompletten 12 órán keresztül rögzíteni, majd a nyers anyagot összerakni stb...nem olcsó mulatság, arra is gondoltam, hogy nem kérek pénzt érte. :/

2017. aug. 4. 12:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
31%
két és fél liter hideg vanília puding
2017. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs egy barátod sem? :( Szomorú.....
2017. aug. 4. 14:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy kolléga videózott, ingyen. Természetesen nem fogadtunk el tőle ajándékot. De a feleségét is vendégül láttuk.
2017. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fiam ezzel foglalkozik szabadidőben. A 12 óra a minimum mert neked kell mindenhol ott lenned és rögzítened. Elsőként jössz, utolsónak mész. 100% koncentráció, legtöbbször lehetetlen újra venni ami történik ha nem sikerül.Vágás utána, hanggal szinkronizálás, még néhány éjjeli óra.Tipp: kérdezz meg egy profit, hogy mennyiért vállal ilyet és utána döntsd el magad, hogy elvállalod-e vagy sem.
2017. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy, jómagam is szakmabeli vagyok, csak hát, első lagzim alapjáraton is, az árakat megnéztem már. Így ha ingyen elvállalom, még mindig jó fej vagyok, azt hiszem. :D Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 4. 18:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés :/

Én ezt lebeszéltem volna előre az ifjú párral,hogy higyan gondokták a dolgot. Mondtam volna,hogy a lagziba bele adni úgysem tudsz sokat,így ajándékként is fényképeznél és videóznál, de mondjuk a vágás árát elkéred. Vagy azt sem. Neked kell tudnod,hogy mennyire áll jól a pár/mennyire van szükséged arra a pénzre.


Ha jó barátaim lennének én nem kérnék pénzt. Ha csak ismerősök és anélkül nem lennék meghívva a lagziba akkor viszont kérnék.

2017. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szóval elmennél dolgzni és még te fizetnél... Nem vagy picit palimadár?

Dolgozni mész oda végülis nem ünnepelni, akkor meg már ők fizessenek. Csak azért, mert egy barát vagy, az nem ingyenmunkát jelent.

2017. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, hivatalosan félig vendég és félig videósként vagyok meginvitálva. :D Fizetek is meg nem is, eszek is meg nem is, stb stb....
2017. aug. 5. 12:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a feltétellel vállald el, hogy, ha a válóperi tárgyalást is te filmezheted.
2017. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ajánld fel,hogy a videó az ajándék tőled. Még ígyis ők jártak jobban,te meg tartsd meg az ötöst, jó lesz az másra is.
2017. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!