Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Valaki valami jó ötlet, mit...

Valaki valami jó ötlet, mit vegyek keresztelőre kisfiúnak?!

Figyelt kérdés
2017. dec. 18. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Játékot
2017. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezen most jót kacagtam 😃 szerintem is keresztelő akart lenni 😊 Keresztelőre nálunk nem szokás ajándékot adni inkább pénzt, de mégis ami hasznos ajándék lehet az babakocsi, autóba gyermek ülés, baba ringató , baba fürdető szetteket is láttam már más nem jut eszembe
2017. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pl. egy kis arany nyakláncot kaptam négylevelű lóherés, kék ékköves medállal. Nagy becsben volt őrizve szüleim szekrényében, hogy majd nagy koromban megkapom, mikor már tudok rá vigyázni. Addig meg időnként elővettük, nézegettem.

Felnőtt korban is őrizgettem, mígnem átalakult két jegygyűrűre. Összességében remekül betöltötte eredeti funkcióját.

2017. dec. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!