Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mennyire szokták bevonni a...

Mennyire szokták bevonni a násznépet az esküvőbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok,májusban megyek egy esküvőre,ahol senkit sem fogok ismerni,csak páromat kísérem.

Alapból nehezen oldódom egy ismeretlen nagyobb társaságban,így az lenne a kérdésem,hogy az esküvő során mi úgymond a feladata a násznépnek? Milyen játékokba fognak bevonni? Nem akarok beégni:(

18/L



2018. ápr. 23. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nezd, ha senkit nem ismersz, akkor nagyon vszinu hogy ok sem teged, ezaltal nem leszel bevonva a dolgokba sem nagyon, csak acsoroghatsz a parod mellett disznek :) szoval nyugi.
2018. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Felénk nincsenek játékok egy esküvőn, sem a lakodalomban. Az csak puccos lagziban divat újabban.
2018. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fellépőként voltam már egypár lagziban, megadták a módját, vőféllyel, kastélyban meg minden, de játékok, amibe bevonták volna a násznépet, sosem voltak.

De erősen kétlem, hogy bármire rákényszerítenének, ha nem akarod... Én nem aggódnék kicsit sem.

2018. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Hát, en sem nagyon voltam még olyan esküvőn, ahol különösebb játékok lettek volna.
2018. ápr. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esküvőre vagytok hivatalosak, vagy a lkodáréba is?

Az esküvőn csendben nézitek az anyakönyvvezető -egyházi esetén a lelkész- szertartását, ott játéknak helye nincs.

Az azt követő lakodalom a habzsi-dőzsi evészetről, a rég nem látott ismerősökről, az új ismeretségek kötéséről, no és az új ismeretségek kötéséről szól. Mindezek tánc és mulatás közben, játék csak a gyerek-zsúrokon.

2018. ápr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!