Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Menyasszonyi ruha helyett...

Menyasszonyi ruha helyett koszorúslány ruha? Égő?

Figyelt kérdés

Nekem ez például nagyon tetszik és úgy kerestem, hogy menyasszonyi ruha, de mikor megnyitottam láttam, hogy ez koszorúslány ruha. Égő lenne ebben házasodni?

[link]


2018. aug. 16. 23:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézz szét

2018. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Ezt Én inkább a ceremónia után venném fel! 24/F :D

Viccet félre téve ez tényleg olyan ceremónia utáni ha véleményre vagy kíváncsi. Ha meg nyugtatást szeretnél: A Te esküvőd! Akár meztelen is lehetsz ha úgy akarsz esküdni. Az Én ruhám sem a szokványos volt, pedig a férfiak álltalában lekakilják mi van rajtuk.

2018. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Imadom a rózsaszínt, de ezt ne az esküvődre vagy inkább menyecske ruhának! Ha rövidet szeretnél az oké, de fehér/pezsgő színekben gondolkodj szerintem. Amúgy amit a 11es hozzaszóló belinkelt, az első ruha valami meseszép!
2018. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, igen. Azért a menyasszonyi ruhának olyannak kell lennie, hogy már ránézésre se legyen kérdéses: te vagy a menyasszony.
2018. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha te ebbe szerettél bele, illik hozzád akkor nem égő. Minden menyasszony azt vesz fel ami neki jó. Az elmúlt 5 évben minden évben végigkövettem egy-egy esküvő szervezését (rokonok, barátnők) sokan kompromisszumot kötnek és belekényszerítik magukat olyanban amit csak elvárnak... Egy esküvő volt ahol a menyasszonyt nem érdekelt semmi, úgy csinálta ahogy neki tetszik.( pedig sokan próbálták lebeszélni) Elől rövidebb hátul hosszabb felül fehér alul kék ruhában volt, tornacipővel. Nagyon jól sikerült az esküvő és nagyon illet hozzá a ruha. A menyasszony felszabadult volt egész idő alatt. Ő boldog volt és ez a lényeg.
2018. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!