Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » 70fős esküvőre szerintetek...

70fős esküvőre szerintetek mennyi üdítő szükséges? Választékra és mennyiségre is

Figyelt kérdés

Üdítőből elegendő szerintetek a Cola,Fanta,Őszilé, mentes+ bubis víz?

Félek, hogy kevés a választék. Párom szerint nem kell több.



2019. júl. 21. 22:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%

Látom mindenki le lett pontoz a, aki cukormentes opciót is írt.. A ti dolgotok, de 70 főből biztosan van, aki keresni fogja és csalódott lesz, hogy nem gondoltatok rá.

Amikor az ember odavisz ajándékba egy vagyont, akkor elvàrja, hogy nagyobb választék legyen, mint a háború után a boltokban..

2019. júl. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
A zero cola vagy zero fanta fontos. Voltam esküvőn, ahol semmi cukormentes nem volt, es mivel nem akartam egész éjjel vizet inni- elmentem éjjel venni magamnak. Szóval erre gondolnek mindenképp. Ha meleg időb3n van az esküvő, extrém mennyiségű víz fogy. A választek amúgy jó, bár almalét még én vennék hozzá.mennyisegre en mindenkire számolnék kb 1 l üdítőt, és 1 l vizet. Ez igy kb elég.
2019. júl. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
12# egyetértek.. Lehet 67 embernek fel sem tűnik, hogy nincs, de a maradék 3 meg húzza a száját, hogy nincs. Én törekednék rá, hogy mindenkinek jó legyen. Semmivel sem kerül többe, ha mondjuk a Cola 1/3-a cukormentes.
2019. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk a 100 fős esküvőn 4 tálca energiaital is elfogyott, úgy, hogy rengetegen nem szeretik. De aki igen, az 2-3 dobozzal is megivott és külön megköszönték utólag, hogy volt.
2019. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
48%
Szerintem legyen cola, fanta, gyömbér, bubis víz, mentes víz, őszilé, almalé, narancslé. És a vizeken kívül mindegyikből egy cukormentes változat.
2019. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

#11- es tanácsot kértem, kinek mi a véleménye. Senkit nem pontoztam le, te leszel az egyetlen akit most lefogok, bár látom már most is eléggé lepontoztak, szemre hányást teszel úgy, hogy nem is ismered a véleményem, csak feltételezel.

2019. júl. 23. 11:11
 17/20 anonim válasza:
Attól függ télen, vagy nyáron házasodsz! :)
2019. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, speciel én csak cukormentes zöldteát iszom, de ha elmegyek egy esküvőre, nem várom el, hogy csak az én kedvemért legyen cukormentes zöldtea, mikor van 69 másik vendég... lehet, hogyha lenne, akkor más is meginná, szóval nem lenne pénzkidobás, de ha van öt másféle ital, akkor fogok tudni választani. Ha nem, akkor kibírom mentes vízen, és nem fogom ettől rosszabbul érezni magam.


(Pont hétvégén voltunk lagziban, ott pl a cukormentes italok tengtek túl, némelyiktől felfordult a gyomrom, annyi édesítő volt benne... akkor inkább legyen mindenből a sima, az nagyobb eséllyel iható.)

2019. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%
Annyira bírom, amikor a sok cukormentes előadja, hogy mert rájuk nem gondolnak. Miért kéne? Ha ott van 70 ember, akiből vagy 67 tuti nem cukormenteset akar inni egy esküvőn, akkor ne kelljen már a 3 gráciának benyalni. Egy estét mindenki bírjon már ki cukros üdítőkkel. Főleg, mivel mellé lehet inni vizet meg rostos üdítőt is. Kicsit azért túlzásba esnek már itt az emberek az igényeikkel. Ígyis épp elég kiadás egy esküvő, semmi szükség az ilyen kivételezett debilekre.
2019. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Cola, Fanta, egy-két féle rostos, szénsavmentes, szénsavas víz. Cukormentesből tényleg nem árt ha van legalább egy fajta. Pl. Fuzetea, zero Pepsi/Cola, vagy esetleg Sprite. Szerintem ennyi okés. A lényeg az, hogy mindenképp legyen szénsavas és szénsavmentes üdítő is, mert úgy valószínűleg mindenki fog találni valamit amit eltűr. Egyébként páran, hogy írják, hogy ugye csak pár ember miatt cukormentes ital... Pl. ott van a sima Sprite, a cukros. A Colához képest viszonylag kevés benne a cukor. Szóval ha nem is feltétlen cukormentes italról van szó, a Sprite akkor is jó választás. Sokan szeretik, nincs agyon nyomva édesítővel, viszont nincs is benne tömérdek cukor.
2019. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!