Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » 8. osztál után hogy onformatik...

8. osztál után hogy onformatika & angol tanár lehessek mi szükséges? PL: éretségi.

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Érettségi és BSc.
2016. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát magyarul nem ártana tudni.
2016. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Érettségi (2t) - de még nem tart ott, ezért könnyen tolerálható.

Informatika - mondjuk ez egyértelmű mellé gépelés, bőven tolerálható


De valljuk be, hogy informatika tanárnak az megy, aki nem képes megtanulni azt és elhelyezkedni bármilyen helyen, ahol tanári fizetés többszörösét adják és kevesebb a stressz, mert nincs értelmetlen politikai rendszer benne.


És ki tudja, lehet, nem ebben a koszfészekben = Madzsarországon akar tanítani, akkor meg nem is kell magyarul tudnia.

2016. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Valószínűleg emelt infó érettségi azaz meg kell tanulnod programozni és weblapot szerkeszteni, emelt angol és/vagy nyelvvizsga böngészd a felvi.hu -t ott részletesen leírja neked.

De ezzel a komoly tudással elmehetsz programozónak amivel jobban kereshetsz.

2016. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Orfeus válasza:

Érettségi a beugró. Mire leteszed, legalább egy közép angol nyelvvizsga kell, azzal meg tudod csinálni az emelt angolt (ha érettségiig nincs meg a nyelvvizsgád nem gond, ha emeltet teszel államilag elismert közép nyelvvizsgát kapsz ingyen kb).


Mellete az emelt infó, ami nem nehéz. Nekem a közép 92%-os lett, utána kövi évbe mentem emeltre, 85% kereken, szóval nézz utána milyen anyag van az emelt infóba, mert úgy is felvesznek hogy nagyon jó közeped van, de jobb egy emelt, mert kihullasz.


És vannak ugye tanári képzések több helyen is, oda kell menni. Info-angol van e nem tudom, de olyat már láttam hogy töri-irodalom szak, meg kell nézni, fejből nem tudom.

2016. okt. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ezzel a szakpárral felvételi követelmény az emelt angol érettségi, infóból még csak nem is kell érettségi. Persze, a hasznos tudás miatt emelt szinten szerintem lenni kell az egyetem megkezdésekor, de nem követelmény a felvételhez. Sok sikert :)



Kedves válaszoló!

"De valljuk be, hogy informatika tanárnak az megy, aki nem képes megtanulni azt és elhelyezkedni bármilyen helyen, ahol tanári fizetés többszörösét adják és kevesebb a stressz, mert nincs értelmetlen politikai rendszer benne. "


Vagy az megy informatikatanárnak, aki tanítani akar. Idióta vagy

2016. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha abból indulok ki, hogy a mi tanárjaink miket tudtak, elég ha tuskó vagy és rossz gyerekkorod volt és szereted szívatni a diákokat és nem tanítasz semmit, ami használható.
2016. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!