Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vegyek/készítsek házassági...

Mit vegyek/készítsek házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés

Anyáék tegnap voltak 26. éve házasok. Ma megyek haza kollégiumból, tehát csak ma tudom felköszönteni őket. Viszont nem tudom mit adhatnék nekik. Azon gondolkodtam, hogy sütök tortát vagy muffint. De ha muffint sütök, mivel tudnám úgy kidíszíteni, hogy utaljon arra, hogy ez erre van? (ráadásul apa csak este 7-kor ér haza munkából, és addig kihülne a muffin... Viszont még 2 előtt szerettem volna megsütni, mert anyám meg akkor ér haza, úgyhogy teljes káosz van a fejemben emiatt) Gondoltam veszek valami italt, de az elmúlt években is már azt adtam, és már unalmas lenne.

Van valakinek valami ötlete?


2021. máj. 28. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit könnyebb lett volna, ha nem ma jut eszedbe gondolkodni a tegnapi évfordulón :)

Pl. egy ppt-t összeállítani az elmúlt 26 évük közös fotóiból, valami jó zenével? (Ennek a korosztálynak inkább kézzelfoghatóan, fotóalbumként javasolnám, de az nem készül el ma estig.)

2021. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szülöknek, nem kerek évfordulóra...?

Nem igazán szokás...

Egymqssal ünneplik, ez kettejük ünnepe.

2021. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 A ppt jó ötlet:D köszi


#2 Örülök, hogy kivetted a lényeget a mondandómból. Ahány ház, annyi szokás. Mi minden évben meg szoktuk lepni őket^^

2021. máj. 28. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit, ez nem a Te ünneped hanem az övék.
2021. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!