Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 2. Évfordulóra ajándék ötlet?...

2. Évfordulóra ajándék ötlet? 19 évesek vagyunk és ötletem nincs mit vegyek a barátomnak, ruha ékszer kilőve. A lego esküvőn gondolkoztam vagy az béna? Minden ötletet szívesen fogadok

Figyelt kérdés
jöhet valami erotikus ötlet is(persze csak ésszel) !:) és max 15ezer a keretem.

2021. júl. 12. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Van valami hobbija?
2021. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
88%

Én ha belegondolok hogy mit szeretnék kapni a barátnőmtől évfordulóra, akkor szerintem valami személyreszabott dolog lenne. A többi bolti dolog megmaradhat szülinapra. Mondjuk ha vannak közös képeitek akkor valami kis albumot

csinálnék/tatnék aranyos képaláírásokkal, közös emlékekkel. Ez tudom elég sablonnak hangzik. Nem ismerem a te barátodat, de személy szerint én nagyon örülnék egy ilyennek. 18F

2021. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Egyedi fenykepes ajandek? Nem a sablonos parnara gondolok, nem is egy nagy "szeretet csomagra", amiben magnes, ora, doboz, parna, hogomb es mi a fene van - mind a ti kepeitekkel. De akkor is, rengeteg fenykepes lehetoseg van az elobb felsoroltakon kivul is. Esetleg, ha van kezugyesseged, akkor jopofa dobozt lehet csinalni, amiben kepek vannak, de oda ragasztva. En, ha lenne kapcsolatom es 2 evesek lennenk, nekem eleg lenne egy cserepes noveny nehany szep, de oszinte szoval. Ferfi helyeben pedig... hat szerintem forditva is orulne az ember, ha csak egy kis aprosagot kap targyban, ami nem feltetlen draga, es egy nagy szavakat, mint pl koszonom, hogy velem, mellettem vagy, szerencses vagyok, hogy a kapott idodet velem osztod meg... ilyesmi.
2021. júl. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Én programra költeném ezt az összeget inkább. Valami különlegesebbre, amit nem csináltok minden nap. Egy hétvégi ottalvós túrázás is beleférne valami olcsóbb szálláson.
2021. júl. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Gipsz kézszobor készítő?
2021. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is menjetek el olyan programra amit szeret aztán este egy kőkemény huncutkodás kulalukba.
2021. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
81%

Szerintem olyan elcsépeltek ezek a fényképes csetreszek..

Inkább élményt ajándékozz! :)

2021. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Menjetek el valahová,ajándékozz élményt szerintem is
2021. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Pedig a ruha jó ötlet, csak neked... Egy jó kis meglepetés szerepjáték elég felejthetetlen tud lenni
2021. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem elcsépelt a fénykép album. A Lego esküvő is jó volna ha olyan figurákat tennél bele ami hasonlít rátok. Vagy valami emlék naplót, ahová írjátok közös emlékeket, és 1 oldal bele lenne írva (ez az emlék Naplónak a 2. évfordulónkra) a többi helyet meg majd kitöltitek.
2021. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!