Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 2. Évfordulóra ajándék ötlet?...

2. Évfordulóra ajándék ötlet? 19 évesek vagyunk és ötletem nincs mit vegyek a barátomnak, ruha ékszer kilőve. A lego esküvőn gondolkoztam vagy az béna? Minden ötletet szívesen fogadok

Figyelt kérdés
jöhet valami erotikus ötlet is(persze csak ésszel) !:) és max 15ezer a keretem.

2021. júl. 12. 22:10
1 2
 11/16 anonim válasza:
40%
Ha te se tudod, mit vegyél neki, mi honnan tudjuk?
2021. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
10 hát ez mind borzalmas ötlet. Ha én kapnék ilyet erősen elgondolkodnák azon hogy van-e értelme folytatni.
2021. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%

12!

Még szerencse hogy jobb esetben egy kapcsolat nem a tárgyi ajándékokon múlik ;)

2021. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

13

Pont ez az. Ha annyira nem ismer hogy tudja hogy mit szeretek meg mit értékelek kiszúrja a szemem ilyen nlcafés top5 megúszós ajándékkal az azért sokat elmond egy kapcsolatról.

2021. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%

14!

Megúszós ajándék? :D

Hát az emlékkönyv minden csak nem megúszós, legalábbis én 3 hétig csináltam naponta 3-4 órát rászánva.

Én úgy gondolkodok ezekről a dolgokról, hogy a parfümöt, kistáskát meg szexi fehérneműt magam is meg tudom venni. Jobban szeretek a páromtól élményt vagy valamilyen emléktárgyat kapni.

2021. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ismerem a párom eléggé:)) De ezt az emlékkönyves dolgot tavaly megcsináltam 1 hónapig csinalgattam. Festettem már neki 3-4x, bögret nyilván nem veszek mert az olyan “ncafes”. Élményt nem igazán tudok csak nagyon alapot mert egyikünknek sincs jogsija, messzire nem tudnánk menni és ahova járunk suliba amellett nem igazán lehet félre tenni. A lego esküvőre azért gondoltam mert beszélgettünk arról mennyire szerette gyerekkorában és hogy mi is mi mindent elakarunk érni együtt a kapcsolatunkban.
2021. júl. 15. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!