Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Tényleg sokan helyeslik, hogy...

Tényleg sokan helyeslik, hogy Debrecenben, Miskolcon, Gyöngyösön nem csináltak tűzijátékot?

Figyelt kérdés

Mindenütt megszokott volt, hogy aug. 20.-án este tűzijáték van.

De az idén nem mindenütt.

Számomra szimpatikus az, hogy most nem tartották meg a tűzijátékot ebben a 3 városban!

Vannak még városok, ahol az eddigi gyakorlattól eltérően az idén nem tartották meg?

Melyek azok?



2021. aug. 20. 21:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Én szeretem a tüzijátékot nagyon!


Szerintem a kormány billió forintos nagyságrendű költségvetésében az az 1-2 mrd forint pont nem számottevő.

Legalább ez a pénz sem ellopva van, és évi egy alkalom.


Ünnepeljük meg az államalapítást rendesen! 😁


Szerintem a tegnapi budapesti is bámulatos volt. Nagyon élveztem, és szerintem sokan mások is!

2021. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Pakson próba jelleggel lézershow volt.

Bevallom, csalódtam, nem volt olyan szép látnivaló mint a szokásos tűzijáték.

2021. aug. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%
Ünnepelhetnénk az államalapítást úgy is, hogy a lakosság többségét kitevő, létminimum alatt élőknek adjuk az ellövöldözött pénzt vagy, hogy nem dobunk rá minden árura 100 Ft pluszt hetente. -.- Fejleszthetnénk is, bőven van, mit. A kórházak vállalhatatlanul néznek ki keleten, - Békéscsabán a fül-orr-gégészet szakrendelésen nem jut új spatula minden embernek - az iskolák, a tömegközlekedési eszközök és az utak szintúgy.
2021. aug. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 nemaRendőrség válasza:
30%

@12

A balatonakarattyai falunapon vizijáték volt, zenés fényes vízsugár, kb 5 perc

Az első 1-3 perc jó volt, újdonság meg minden, de a végére már unalmas lett.

A tüzijáték azért csak tüzijáték.


Kombinálni kell őket szerintem.

1-2 perc vizijáték, 1-2 perc lézer/drón majd a végén vagy 1 kisdoboz tüzijáték

2021. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
Hajdúböszörményben 15 perces tűzijáték volt, sok környékbeli városból átjöttek. De őszintén 2 perc múlva nem is néztem tovább (erkélről pont láttuk), de halál uncsi már, igaz a gyerekek lehet élezték, de nehéz felfogni, hogy ennyi felnőttet miért vonz még. Elég a szilveszteri durrogtatás, az is több, mint amennyi kellene. Remélem jövőre itt se lesz.
2021. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
Polgáron (8 ezres kisváros, Hajdú-Bihar megye) sem volt, nem is bánom, egyáltalán nem vagyok oda érte.
2021. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%
Pécsett sem volt. Nem is hiányzott és a kutyások is örültek, hogy nem őrültek meg a durrogástól a kedvenceik.
2021. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!