Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Szerintetek jogos elvárás...

Szerintetek jogos elvárás anyósomék részéről, hogy mindenkitől, aki az esküvőn ott voltak, kapjanak évfordulós ajándékot? Számon kell ezt tartani kettejükön kívül bárkinek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 11:19
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
36 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
*akik az esküvőn ott voltak - így akartam a kérdést. Elnézést. Magyar vagyok, csak iszonyatosan kapkodtam a kérdés kiírásakor.
2022. jan. 7. 12:33
 2/6 anonim válasza:
100%
Ilyenről még nem is hallottam. Évfordulós ajándékot nálunk egymásnak szoktak adni nem pedig azt várni, hogy kapjanak másoktól. Szép dolog ha éveket le élnek egymás mellett de nem egészen értem, hogy másoknak ezt miért is kellene megajándékoznia?
2022. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2-es írja! A házassági évforduló két ember közös ünnepe, ahhoz senki másnak nincs köze...
2022. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy butaság.
2022. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Milyen egy f*szság ez?

A páron kívül ezt nem tartja számon senki.

2022. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az az 1 ember, aki - ezidáig, eddig - az igenre nyomott, ő milyen alapon várja el? S ha már elvárja (bármilyen alapon is), akkor volna szíves megírni, hogy milyen értékben?
2022. jan. 11. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!