Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vegyek a barátnőmnek az...

Mit vegyek a barátnőmnek az első évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Közeleg a nagy nap, azonban teljesen tanácstalan vagyok mivel az elmúlt egy évben majdnem minden ötletet előttem (virág, csoki, nyaklánc, fényképek, közös ruhák, stb). Szeretnék valami maradandót adni neki, ami személyes és mindig vele lehet.

Szeretek barkácsolni, ha tehetem mindig alapanyagokat veszek hogy személyesen készítsek ajándékokat (bizonyos kereteken belül, mivel azért nem értek mindenhez :D). Az anyagi kereteket illetően kicsit el tudom magam engedni mivel rengeteget dolgoztam hétvégente és tartalékoltam az alkalomra.

Mit tudnátok javasolni? Más lányok is nyugodtan írják le ilyen ajándékoknak szoktak örülni leginkább! Fix programunk már van, csak valami ajándékot szeretnék ugye kiötletelni mellé.

A hasznos válaszokat előre is köszönöm!

(Mindketten 18 évesek vagyunk)


2022. dec. 5. 22:54
 1/4 anonim válasza:
62%
Vegyél neki legó virágcsokrot. Szép, maradandó és együtt is összerakhatjátok. Tuti tipp. Én örülnék neki
2022. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
24%
Dragon dildo?
2022. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Évfordulóra közös sütés, főzés vagy közös program szuper tud lenni.
2022. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
tampont vagy betétet
2022. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!