Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » A látványos, bulizós vagy a...

A látványos, bulizós vagy a bújós évfordulókat szeretitek barátnőtökkel/feleségetekkel?

Figyelt kérdés

Senkit sem fogok elítélni, különben nem tettem volna fel a kérdést!

Ti se tegyétek egymással! 😊



2023. márc. 23. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt. :D Egyszer ilyet, egyszer olyat.

Egyébként inkább nyugisak vagyunk, szeretünk együtt lenni otthon, vagy kettesben elutazni. De időnként kell egy buli, összejövetel a barátokkal.

2023. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az évforduló az én szememben kettőnkről szól, nem a haverokról meg a buliról. Azt majd szülinapon meg hasonlókon, de egy évfordulót elképzelni nem tudom, hogy buliban ünnepeljek.
2023. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NTBS ***** válasza:
85%
Inkább bújos, igaz nincs kivel jelenleg.
2023. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem imádja a giccses dolgokat. Rózsaszín a kedvenc színe. Pillangók, cicák , kutyusok jöhetnek plüssben, tollban, csattban, szóval mindenben. De az évgordulónkat mindig valami extrém módon ünnepeljük. Tavaly bungee jumpingra mentünk. Idén mivel nemrég voltunk Thaiföldön egy thai boksz mérkőzésen voltunk. De voltunk már ejtőernyőzésen, cápák között buvárkodáson. Mondom ezt úgy, hogy a feleségemnek tériszonya van, és 42 éves.
2023. márc. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bulizós semmiképp. Inkább a közös idő, program kettesben, amit értékelek. Mi így ünneplünk.
2023. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább romantikus program, és határozottan kettőnkről szól. Eddig minden évfordulónk emlékezetes volt, nekünk ez egy különleges nap. A tempót a körülmények diktálják (egyen pl. terhes voltam), de szeretjük tartalmasan tölteni, és legtöbbször olyan helyet választunk, ahol nem jártunk még együtt.
2023. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szűk családi körben szoktuk ezt ünnepelni.
2023. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bulizós semmi képpen.
2023. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!