Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Szüleimnek lesz a házassági...

Szüleimnek lesz a házassági évfordulójuk mit adjak nekik?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom hányadik évfordulójuk lesz mert még soha nem volt így meg ünnepelve vagy valami csak most tesommal ki gondoltuk hogy valamivel meg kéne lépnünk őket Na de mivel? Ötleteket várók valami élmény ajándékot szeretnék nekik adni (vennék valamit a meglepnélek.hu-n csak hogy Romániában élek:((( )Esetleg ha valaki marosvásárhelyen lakik és ott tud valami jó helyet azt is meg oszthasa köszönöm!!

2023. aug. 29. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Hivatalos papír csak van, hogy mikor esküdtek, nem?


Wellness hétvégéi ajándék, de mivel semmit se írtál róluk, ezért csak azt tudom mondani, ha a saját szüleidet még ennyire se ismered, hogy tudd, hogy minek örülnének, akkor inkább süllyedj el szégyenedben.

2023. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van hivatalos papír nyilván csak sosem kérdeztem és nem is érdeklődtem iránta.A szülei a tesom meg az én születésem után kettesben nem voltak elmenve mindig csak családilag mentünk el .Az egyetlen hely ahová biztosan nem mennének az a színház apum nem nagyon szereti és szerintem annyira anyumnak semm tetszen más minden szóba jöhet
2023. aug. 29. 19:38
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez az ő dolguk.
2023. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ok?
2023. aug. 29. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Ember, a TE szüleid, nem a mieink, ne csináld már ezt, hogy vadidegenek mondják meg, hogy mit vegyél nekik.
2023. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én csak ötlete kértem basszus nem azt hogy most valaki meg mondja hogy mit adjak nekik hanem csak egy ötletet!!
2023. aug. 29. 20:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyenkor a párok egymást ajándékozzák,a gyerekeknek nem kell ilyenkor ajándékozniuk. De ha ti szeretnétekakkor egy nem túl távoli hotel wellness hétvége tökéletes. Max 3 nap, hogy tuti ki tudják venni szabinak és lemondható legyen vagy áttehető felár nélkül ha mégsem jönne be.

Az én anyám az életben nem ment el semmire amit vettem neki.pl, masszázs, kozmetika, manikűrstb.

2023. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem a gyerekek dolga ilyenkor az ajándékozás.
2023. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Lesz valami közös ünneplés? Vagy most hogy jött az ajándékozás?

Csináljatok/csináltassatok az ő fiatalkori vagy esküvői képeikből egy montázst és az legyen az ajándék. Ha nem szoktátok együtt ünnepelni, akkor szerintem ennél nagyobb ajándék nem kell. Vagy lepjétek meg őket egy tortával, sütivel.

2023. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Menjetek el a szüleitekkel pl. hajókiràndulásra. Ha együtt mentek biztos ők is örülnének.
2023. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!