Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Milyen beszédet mondjak 25....

Milyen beszédet mondjak 25. házassági évfordulón szüleimnek?

Figyelt kérdés

Szüleimnek lesz házassági évforduló, nekem kellene mondanom beszédet hozzájuk. Semmi ötletem sincs még. Lécci segítsetek már ha tidtok.

Előre is köszönöm!!!


2015. nov. 8. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégiscsak a te szüleid, de ismered őket és te látod, milyen a kapcsolatuk, a házasságuk. Én a saját szüleim esetében arról beszélnék például, hogy én mi mindent láttam a kapcsolatukból (hogy a mai napig mennyire szeretik egymást, sokszor bújnak, ölelkeznek, csókolóznak), és hogy ez mennyire nagy hatással volt arra, ahogyan én egy ideális kapcsolatról gondolkozom most, felnőttként. Esetleg néhány vicces sztorit is elmesélnék, ami kettejükről szól és én is megéltem. :D
2015. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Milyen
2015. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Sok boldogságot és kösz, hogy megcsináltatok!
2015. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

"Mijen" - Ne ilyent! :-)


A kérdésre:

Miért kellene neked beszédet mondani?

Ez a kettőjük ünnepe. Én a párommal már közel 30 éve vagyunk házasok, de az első években leszoktattuk a családot arról, hogy a házassági évfordulóinkon egyáltalán felköszöntsenek minket. Ez a mi kettőnk legmeghittebb ünnepe, ami csak ránk tartozik.


De, elfogadva, hogy nem vagyunk egyformák, és más családban ez lehet közös ünnep: sem téged, sem a szüleidet nem ismerjük. Honnan tudhatnánk, hogy mit kellene/ lehetne mondanod?

2015. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a beszédmondósdit az amcsi filmekből vettük át vagy honnan mégis? MErt elég nagy baromság. Jó-jó, szép gesztus persze meg mittudomén, de egy házassági évforduló arról a 2 emberről szól, akik össze vannak házasodva, minek kéne még neked ehhez beszédet mondani?
2015. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Megköszönöd a vendégeknek, hogy eljöttek.

Elmondod, hogy milyen alkalomból jöttetek össze.

Aztán meg lehetne vetíteni képekből egy ppt-t. Az többet mond minden szónál.

2015. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vicces legyen. :D
2015. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
A lényeg, hogy legalább beszélni próbálj meg helyesen, ha már az írás nem megy.
2015. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Nyelvtani hibáktól menteset.
2015. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!