Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mivel tudom meglepni a parom?...

Mivel tudom meglepni a parom? Egy eve vagyunk egyutt. Kreativ otleteket varok

Figyelt kérdés

Szooval ne avval kezdjetek hogy en ismerem stb. Hanem valami sajat keszitesu dolgok erdekelnenek. Annyi hogy nagyon szereti a traktorokat. Ebben tudok segiteni.


Torta kilove. :-)


2013. jún. 17. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én anno vettem egy natúr fadobozt a papírírószerben és egy cuki szalvétát rádecoupage-oltam és teli tettem különleges cukorkákkal.

Másik alkalommal egy párnára varrtam pomponos huzatot és középre hímeztem a kezdőbetűjét.

Aztááán, csináltam neki egy 40-50 cm magas gyöngyfát drótból. Nagyon szép lett,igazán ékesítette a szobáját.

Többnyire kézzel készített ajándékokat adtam neki, de ha nem akarsz bíbelődni, akkor egy fini ágyba reggeli is lehet. Ha mindenképpen tárgyiasítani szeretnéd, akkor vegyél egy naptárat, határidőnaplót és anyukájával írjátok bele a család összes tagjának a névnapjait,szülinapjait, a te szülinapod,névnapod,évfordulót és nyomtass képeket és össze vissza ragaszgass bele. Tuti örülni fog neki, a pasik hadi lábon állnak a határidőkkel :)

2013. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
vegyél neki egy műfaszt ;)
2013. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bogicska válasza:
keszits fuzetet amibe beleirod a kozos emlékeket és fenykepeket is rakj bele :)
2013. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!