Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni. 172cm 95...

Le szeretnék fogyni. 172cm 95 kg! 75 kg szeretnék lenni! De nem a 90 napos! Valami jo tipp? Sikerült valakinek 3 honap alatt lefogynia 15 kg vagy 20-at?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lemehet 3 hónap alatt 15-20 kg. Változtatnod kell az étrendeden, és mellette tornázni, és sikerülni fog. Hagyd ki az étrendedből a cukrot! Édesítőszert használj helyette. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. A magas zsírtartalmú tejtermékek helyett válaszd a joghurtot, vagy sovány sajtokat. A fehér-kenyér helyett válts teljes kiőrlésű, rozsos-kenyérre. Zabpehely, müzli, puffasztott rizs/búza. Ilyeneket egyél. Naponta végezz valami hosszabb testmozgást, kb 1 órát. Szobabicikli, taposógép. A kardioedzés égeti legjobban a zsírt. Igyál sok vizet, 2,5-3 litert. Ne használj sok sót az étkezésekhez, mert megköti a vizet a szervezetedben. Igyál napjában többször is teát. (pl: zöld tea, csalántea, vagy vannak teakeverékek, melyekben nemcsak egyfajta növény van)

Sok sikert és kitartást! :)

2009. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Jah és ne egyél többet napi 1200 kalóriánál. Először én is folyton méregettem még a narancsot, almát is, és számolgattam. De egy idő után, megszokod, és már érzésre tudod, mi mennyi és hány kalória. :)
2009. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
74%

Sziasztok!

Én is 95 kg-ról fogytam le 69re. A titkom a következő: mozgás, mozgás, mozgás. Először napi 50 percet tornáztam vagy jógáztam, és amikor éreztem, h formálódom, akkor elkezdtem futni.

Minimum fél órát futottam igen lassan. Arra figyelj, h előtte jól melegíts be és jó futócipőt hordj és lehetőleg ne betonon fuss.

Ha gyorsan akarsz fogyni, akkor a mozgás mellett figyelj oda, hogy mit eszel. Én egyáltalán nem ettem kenyeret, sokat ittam, és a vacsorát is legkésőbb este 5-6 körül fogyasztottam el (Zöldség+fehérje, de semmilyen szénhidrát (a krumpli is szénhidrátnak számít :( )).

Sok sikert kívánok, de és ne add fel! :)

Ui.: Saját tapasztalatom, h a diéta mozgás nélkül semmit sem ér.

2009. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket!!!!
2009. márc. 27. 15:16
 5/8 A kérdező kommentje:
hogy tudom kiszámolni h mi hány kaloria???
2009. márc. 27. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak a neten jó kis kalóriatáblázatok, csak beírod a google-ba, és hozza neked sorba. Ha megnézed majd, akkor látni fogod, hogy mindent 10 dkg-ban ad meg, vagyis hogy hány kcal van 10 dkg-ban. Aztán elő a konyhamérleget, és szorzol. :)

De egy idő után fog rögzülni, és nem kell folyton keresgetned, miben hány kalória van. Elég lesz a mérleg.

2009. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! elég jó és nem megterhelő, viszont jól összeszedett a két hetes bécsi diéta! neten megtalálod! ha nem is tudod pont úgy csinálni legalább ötleteket ad, mit mivel hogyan egyél! és a sok mozgás, és 6 után semmi, csak sok-sok víz!!!

sok szerencsét én is ebben a cipőben vagyok, csak nehezebb, mert asztmás vagyok, ezért nem tudom olyan tempóban csinálni ahogy én azt szeretném, de a diéta segített!

2009. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rami** válasza:
Én a sok mozgást és azt ajánlom hogy ne egyél többet mint egy viziló sazabj ki magadnak egy orát hog meddif egyél egy nap és onantol nincs tovább ja és kerüld a zsíros ételeket és ne vidd túlzásba én egy év alatt vagy 4-5 nadràg és polo méretet fogytam de a kaját az élt korodhoz is állizsd
2013. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!