Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Bátyámnak mézeskalács házat...

Bátyámnak mézeskalács házat akartam csinálni, de egész nap itthon van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kivágtam a sablont, be akartam gyúrni a tésztát, de kérdezte, hogy mit csinálok, aztán elkezdett kiabálni, hogy ne csináljak neki semmi hülyeséget, meg hogy olyan vagyok, mint egy óvodás. Tök rosszul esett. Én akkor is meg akarom neki csinálni, de egész nap a konyhában, meg a nappaliban van, ami egybenyílik és nem túl nagy a lakásunk, nem tudok elvonulni. Mit tegyek?
2011. dec. 23. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Amikor ott van a konyhában akkor a sima mézeskalács formákat szaggasd, amint kimegy, akkor a ház részeit!
2011. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Valamiért elküldtem.

Ha kérdezi, mit csinálsz, akkor karácsonyi sütit, és kész!

2011. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De még csak a tésztát akarom begyúrni, mert kell pihentetni egy napig. Itt van egész nap, mert tanul, meg levelet ír és közben nézi, hogy mit csinálok. Ha azt mondom, sütit sütök, akkor meg mondja anyunak, hogy sütök, anyu meg kijön és elkezd felügyelni, hogy mit csinálok, milyen süti az, meg hogy miért nem kérem ki a véleményét.

Már látom, hogy hülye ötlet volt ez az egész, pedig olyan jól elképzeltem, de kicsi lakásban mindenki szeme láttára nem tudom normálisan elkészíteni úgy, hogy ne lássák, mit csinálok.

2011. dec. 23. 13:46
 4/17 anonim válasza:
95%
Avasd be anyukádat,hátha esetleg eltereli a bátyád figyelmét addig..vagy leküldi a boltba:)Vagy vidd be a szobádba,ha van íróasztalod,csináld meg ott,csak pappírozd,le hogy semmid ne legyen mézeskalácsos.
2011. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Már ne is haragudj, de a bátyád nyilvánvalóan nem vágyik mézeskalács ingyombingyomokra. Ez olyan jellemző, fogalmad sincs a saját testvéred kívánságairól, csak "letudod" az ajándékozást. Te örülnél egy szerszámkészletnek??
2011. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Vagy esetleg kérd meg egy barátnődet, hadd készítsd el náluk. Ő még segíteni is tudna, és együtt sütögetni jó móka. Én nagyon szeretek a legjobb barátnőmmel sütni. Sokkal szórakoztatóbb, mint egyedül. A hozzávalókat meg bedobálod egy bevásárlószatyorba és átviszed. Anyukádat avasd be, ő meg terelje el tesód figyelmét amíg elmész otthonról, és nem fog kérdezgetni, hogy mi van a szatyorba.
2011. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Anyaként örülnék, ha ilyen lányom lenne, bátyként szintén.

Ha a fázisokat látja nem baj, megcsinálod, ahogy-ahol tudod, de a díszítésnél, csomagolásnál próbálj valahogy elvonulni. A végeredményre rá se fog ismerni.:)

Sok örömet karácsonyra Mindkettőtöknek!!

2011. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Már ne is haragudj, de a bátyád nyilvánvalóan nem vágyik mézeskalács ingyombingyomokra. Ez olyan jellemző, fogalmad sincs a saját testvéred kívánságairól, csak "letudod" az ajándékozást. Te örülnél egy szerszámkészletnek??"


Akármit csinálna saját kezűleg, annak örülnék. Tudod én nem kapok zsebpénzt és jövedelmem sincs, mert még kiskorú vagyok, tehát nincs pénzem venni neki semmit és a karácsony különben sem arról kéne szóljon, hogy minél nagyobb ajándékot vegyünk egymásnak. Ez szerintem szép ajándék, mert kreatív, olyanra csinálom, amilyenre én akarom.

Sikerült elkészíteni a tésztát, most letakartam és majd holnap megsütöm, összeállítom és kidíszítem.

Többieknek köszönöm és boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

2011. dec. 23. 14:56
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Későn csatlakoztam be, de örülök, hogy sikerült, szerintem szuper ötlet volt :)
2011. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%

Eltekintve attól, hogy én még soha életemben nem ismertem olyan tinifiút, aki karàcsonyra mézeskalácsot szeretett volna kapni, a bátyád kifejezetten meg is kért rá, hogy ne ezt add neki, plusz ezek után már meglepetés sem lesz.


"mert kreatív, olyanra csinálom, amilyenre én akarom. "

Miért nem olyasmit csinálsz, amit ő akar? Ez cseppet sem szeretetteli gesztus, hogy Bátyó ezt kapod, mert ez ingyen van nekem, habár te ennek nem fogsz örülni, de ez meg engem nem érdekel".

2011. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!