Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mivel lephetném meg a férjemet...

Mivel lephetném meg a férjemet a 4. házassági évfordulónkon?

Figyelt kérdés
Vacsi kilőve mert már megbeszéltük, hogy aznap este elmegyünk egy romantikus vacsorára, de valamilyen meglepetést szeretnék neki adni. A hobbi és ehhez hasonló dolgok kilőve. Már kapott tőlem a kedvenc forma 1 csapatától ajándékokat, számítógépes játékokat stb. Nem szereti az alkoholt, 29 éves.

2013. szept. 14. 15:39
 1/5 anonim válasza:
69%
"Drágám! Lefeküdtem a legjobb barátoddal!" Ez tuti nagy meglepetés lenne neki!
2013. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Akkor otthon kapcsolj be valami jó zenét, igyatok egy pohár pezsgőt, masszírozd meg aztán szexeljetek egy jót...


Most erre mit lehet mondani? Ha a vacsora megvan az ajándék meg kizárt akkor lehet a) szex 2) saját magad új fehérneműben és szex c) elviszed még valahova vacsora után, de ehhez hideg van szerintem.

2013. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem azt írtam, hogy az ajándék kizárt.... csak vannak dolgok amiket már lelőttem!
2013. szept. 14. 16:15
 4/5 anonim válasza:
Könyv, legó, egy új ing, parfüm, borotvaszett vagy esetleg egy bőr karosszék, hogy kényelmesebben játszon a pc játékokkal? :)
2013. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit az első ír. De hozzátenném: "De a tied nagyobb."
2013. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!