Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mivel lephetem meg a baratnomet?

Mivel lephetem meg a baratnomet?

Figyelt kérdés

Sziasztok tippeket kerek arra hogy mivel lephetnem meg a baratnomet 3 eves evfordulonkra... (18 eves lanynak..)

sajnos megigertuk ugy nem veszunk semit egymasnak... de valamivel megakarom lepni... vascsorara gondoltam...:)

( aki aszt irna h szex az ne is irjon... arra is gondoltam..:) )



2013. szept. 29. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
vacsi az jó ötlet aztán menjetek el hangversenyre vagy színházba
2013. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy saját készítésű vacsi szuper ajándék! Én általában célozgatok is a páromnak,ha éppen valamilyen ünnep előtt álunk,hogy jó lenne... :) De akár csinálhatsz te magad is neki a gépen pl egy naptárt a közös képetekkel,vagy akár montázst,amit kinyomtatsz,de anno én a barátomnak csináltam egy fotó albumot a 2. évfordulónkra az addigi közös képeinkből :) Gratulálok a 3. évhez,még sokszor ennyit!
2013. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megigértétek egymásnak, akkor adhatsz egy kis "semmi" ajándékot, de ne rendelj neki hintót 6 lóval, 100 db rózsát, és vacsorát egy luxusétteremben, mert ha megbeszéltétek, akkor ő sem fog venni, és elvileg te sem, és ha te ezeket a dolgokat megcsinálod, amit utóbb írtam, akkor ő kényelmetlen helyzetben érezheti magát amiért ő nem vett semmit! De ez nem biztos, de lehetséges.

"Semmi ajándékok": (értsd: nem nagy dolog, nem kerül sokba, vagy ilyesmi, "semmiség") csinálhatsz olyat, hogy egy cipősdobozt becsomagolsz, persze úgy, hogy le is lehessen venni a tetejét, tehát külön, szépen csomagold, és beleraksz közös emlékeket, pl első közös kép, első ajándékok egymásnak, szóval ilyesmik. Vagy csinálj olyan dobozt, mint Szefinek csináltak. Nem tudom belinkelni, de az a videó címe, hogy szellemdoboz. Nem kell megilyedni a videó címtől :D:D remélem tudtam segíteni, szép estét!

2013. szept. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!