Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit adhatnék a páromnak?

Mit adhatnék a páromnak?

Figyelt kérdés
Először is azzal kezdeném, hogy igen, nem kellene feltenni egy ilyen kérdést, ha én ismerem a barátomat 5 éve, de kifogytam az ötletekből. Már mindenen gondolkoztam, szexi ruci nem lehet mert apjával, öccsével él. Párna képpel nem mert nincs hova tenni, kis gravírozott tárgy vagy valami nem mert nincs az asztalán hely, pohár nem mert nem csak ő inna belőle, kulcstartót nem hord. nem tudom mit adhatnék neki..el vagyok keseredve :( kérlek segítsetek! köszi

2014. jan. 8. 18:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
Közös kikapcsolódás? :) valahova menjetek el egy pár napra :)
2014. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
sajnos a munkája végett nem nagyon tudunk sehova menni ugy hogy ne zaklasson valaki..:(
2014. jan. 8. 21:33
 3/14 anonim ***** válasza:

pulcsi

szép bőröv

sétarepülés (ennek húzósabb az ára,de nem is irtad mennyit szánsz rá)

szinházjegy vigjátékra

ha gyerekes még,akkor egy távirányitós autó,vagy helikopter

feliratos törülköző

mobiltartó

táska (övtáska vagy amit hord)

számitástechnikai kütyü

2014. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Egy jó minőségű (pl. IKEA) ágynemű-garnitúra. Tőlem anno ezt kapott a barátom (most már férjem) egyszer, és imádja, állandóan azt akarja felhúzni (az övé kékzöld stb. kockás az enyém rózsaszínnarancssárga stb kockás), abban akar aludni. Alig bírom rávenni, hogy kimossuk...:)

És nem utolsó sorban, együtt avattuk fel :P

2014. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
szerintem egy egy közös kép egy szép képkeretben nagyon személyes és szívhez szóló ajándék lenne. és többet ér, mint egy 5 perc alatt megvásárolt bögre.. néha a kevesebb több!
2014. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

ékszer

ruhadarab

pénztárca

a hobbijához valami

közös kép rólatok

akár egy videó amit te csinálsz neki

táska

kedvenc zenéi/filmjei dvdn/cdn ha nincs neki meg

könyv

romantikus vacsora +csoki,rózsa

2014. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Berényi Anett válasza:
0%
SZERINTEM EGY KIS KULESZ MEGTENNÉ A HATÁSÁT!!!
2014. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
sejtettem, hogy legalább egy IQ bajnok megtalál ;)
2014. jan. 17. 10:41
 9/14 anonim ***** válasza:

Először is azzal kezdeném, hogy igen, nem kellene feltenni egy ilyen kérdést, ha te ismered a barátodat 5 éve.


"sejtettem, hogy legalább egy IQ bajnok megtalál"

Tudod, zsák a foltját…


Ez a kérdés kb. azzal vetekszik, hogy hogyan mossak fogat, ha már minden filmet láttam a héten! De azért kiváncsi lennék, mit kapott végül.

2014. jan. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ezt nem hiszem el!!!Tényleg mások adjanak tippet a TE pároddal kapcsolatban!?Az ágyba is ilyen fantáziátlan ostoba vagy?
2014. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!