Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Milyen ajándékot illik vinni...

Milyen ajándékot illik vinni egy 50 éves házzassági évfordulóra?

Figyelt kérdés
Áprilisban lesz, de még nem tudtuk eldönteni mit vigyünk. Szerintetek? :)

2014. márc. 2. 19:24
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Túlélőkészletet... :D


Komolyabban: Szerintem valami olyat kéne találni, aminek örülnek, amit használni tudnak, vagy emlékezteti őket... De ehhez ismerni kellene őket.


Ezért ezt szerintem inkább tőlük kéne megtudnod. Nincs valaki közös ismerős, aki finoman ki tudná puhatolni?

2014. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak egy példát mondok nekem nagyszüleim 50 éves házassági évfordulójára egy tálcába(szerintem réz lehetett,ilyen dísz tálca) gravíroztunk egy kis szöveget meg egy képet róluk ahol együtt vannak. Ők örültek neki. Azóta is ott virít kint a vitrinben.
2014. márc. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az én ismerőseim poénosra fogták és 50. alkalomra előszedtek egy 50es táblát valahonnan az utcáról és beleírtak nekik üzeneteket. Mondjuk ez nem olyan ünneplős inkább humoros ajándék. Én vennék egy welness hétvégét meg egy apróságot bár ez nem túl személyes. Ha nagyon személyeset akarnék adni akkor egy családi festményt vennék amin mindenki rajta van. Hisz nekik a család a legfontosabb, legyenek együtt egy képen :)
2014. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
pezsgő
2014. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!