Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ti mit vennétek a pasitoknak...

Ti mit vennétek a pasitoknak vagy mivel lepnétek meg őt a házassági évfordulótokon? 18/L

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 17:17
 1/8 anonim válasza:
50%
Terveim szerint akkor jon vilagra a lanyunk (ha o is ugy akarja) :D
2014. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még az nekem korán lenne:D
2014. ápr. 22. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
házassági évforduló 18 évesen?
2014. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az olyan személyes ajándékokat szeretem, amiket nem lehet recept szerűen megtalálni a neten. Az elmúlt évben elvileg vele voltál, nap, mint nap. Ismered, és egyedül csak TE ismered őt! Nem tudunk receptet adni. Figyeld meg a hétköznapjait, miket szeret, mindig ebből indulok ki. Egész évben résen vagyok, mikor mond olyasmit, hogy "hű, ez de jól néz ki", vagy "á, ezt tök jó lenne egyszer az életben kipróbálni", stb. És amikor alkalom van, ezekhez nyúlok vissza. Imádja az ajándékaim, mert nem tévedhetek :D ő mondta, hogy szeretné, csak már elfelejtette, mert talán fél éve volt :) ülj le csendben és gondolkodj el rajta, miket mondott, merre jártatok, mire figyelt fel. A saját készítésű ajándékok is népszerűek nálunk, kézzel készült torta, pulcsi, talpmasszázs, stb. :) 30N
2014. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Évforduló,csak véletlenül írtam oda hogy házassági.:)
2014. ápr. 22. 17:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Figyelek rá mindig,de minden olyan szülinapos,névnapos,nem évfordulós ajándék lenne..Gondolkodom valami közös programon csak még nemtudom mi lenne az..
2014. ápr. 22. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Menjetek el oda, ahol az első randitok volt. Éljétek meg újra.
2014. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Emlekszem nallam egyszer szulinapi ajandek volt hogy arra ebredtem hogy a parom nyalogatja a heremet es utanna elkezdett szopni..majd amikor mar majdnem behorpadt a homlokom a gyonyortol mondta hogy valjon egeszsegedre es Happy Birthday ...hat az szep volt es emlekezetes is mert elotte ilyet meg nem csinalt..mondtam is hogy te miket tudsz.na hiszen...micsoda ertekek bujkalnak benned.. Szoval ez is lehet egy jo meglepetes es meg penzbe sem kerul..Persze utanna aztan elmenteunk egyutt kirandulni a Janoshegyre na ott is volt paraznalkodas rendesen szoval ez is egy a sok otlet kozul..
2014. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!