Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ötletek első házassági évfordu...

Ötletek első házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés

Egy éve lett teljes az életem. 23 éves vagyok, a kis feleségem szintén. Ő egy angyal, a legszentebb teremtés, aki csak létezhet e bolygón! Gyönyörű, most, várandósan meg főleg. Istenien főz, főleg süteményei édesítik meg az életem. A karakán személyisége pedig olyan vad, női erőt ad neki, aminek nem lehet ellenállni. Velem született betegségem miatt sokat görcsöl a kezem, sokszor aludni sem tudok miatta. Néha ezt szégyenlem előtte, de ilyenkor olyan fejmosásban részesít, mint egy gyereket, aki rossz fát tett a tűzre, majd a két apró keze közé veszi az én nagy görcsös lapátomat és az átok varázsütésre elmúlik. Tudja jól, hogy az állapotom csak rosszabb lesz, mégis mellettem áll mindenben. Most még egy babával is megajándékoz.

Nincs sok pénzünk, nem tudok semmi luxust nyújtani neki, mégis szeretném meglepni valami nem hétköznapival. Nincs ötletem, segítséget kérnék!


2014. ápr. 23. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Gáz vagy nem, 14 éves szaros fiú létemre könny szökött a szemembe... Valami ékszer? :
2014. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

"főleg süteményei édesítik meg az életem"

"két apró keze közé veszi az én nagy görcsös lapátomat és az átok varázsütésre elmúlik"


Gáz vagy sem, olyan hányinger tört rám ettől a mű-édes ömlengéstől...

2014. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Műédes? Hogy kellett volna kifejeznem magam?
2014. ápr. 23. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Gáz vagy sem, olyat röhögtem a második kommentelőn, hogy mindjárt betiltják e bolygón a nevetést, pedig ettől lett teljes az ételem.
2014. ápr. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratu a házasságotokhoz és sok boldog évet nektek és boldog babavárást! Első házassági évfordulóra, csináltathatsz pl. fotóalbumot a kedvenc közös képeitekből, vagy párnát amin közös kép van, vagy törölközőt a nevével, esetleg csinálj egy videot a képekből ami alatt a kedvenc zenétek, vagy az esküvői zenétek megy.
2014. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát kiváncsi lennék, hogy együtt vagy-e még a feleségeddel. Szerintem ilyen nyálas férfi egy nőnek se kell sokáig.
2021. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!