Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit adjak anyáék házassági...

Mit adjak anyáék házassági évfordulójára?

Figyelt kérdés
Egy 12 éves lány szemszögéből nézzétek

2014. máj. 19. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokás ilyenkor a gyerekeknek ajándékozni, szóval szerintem semmit :) Ha nagyon szeretnél, egy csomag bonbont, amit mindketten szeretnek.
2014. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez az ő ünnepük. Ne keverd bele magad.
2014. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Figyi a gyerekük vagyok.... Hogy keverném bele magam.

Ők szeretnek minket a tesóimmal.

2014. máj. 20. 21:17
 4/15 anonim ***** válasza:

Te nem találnád furcsának, ha anyukád akarna a barátoddal közös évfordulótokra ajándékot adni nektek....?

Tudom, még nem vagy ebben a korban, de el tudod képzelni.

Ez az ő napjuk, nem a tietek. Hagyd, hogy kettesben ünnepeljenek.

2014. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudod nincs igazad.Vettem nekik egy könyvet,és nagyin örültek neki.Ne okoskodj ha nem vagy jártas a dologban.
2014. máj. 23. 08:27
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Most komolyan megpróbált leoltani egy 12 éves? :D
2014. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy. Hidd el,hogy nem kell , hogy hülye üzeneteket írjál nekem .Pedig nem értesz hozzá.Te magad montad. És honnan tudod ,hogy 12 éves vagyok. Azt írtam ki,12 éves szemszögéből nézd. Lehet hogy a tesómnak kértem tanácsot.
2014. máj. 24. 06:10
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

1. Ilyen dedós névvel és stílussal 100%, hogy te vagy 12 éves, de lehet hogy még annyi sem.


2. Nem írtam neked privát üzenetet, és sehol nem állítottam, hogy nem értek hozzá. Kb. 15 évvel vagyok idősebb nálad, és még sosem hallottam olyat, hogy ilyenkor a gyerekek ajándékoznak. Ez furcsa, szokatlan.


3. A besértődésed, dicsekvésed és hisztid megint remekül mutatja, hogy csak egy kis pisis vagy...

2014. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Figyelj nem tudom te ki vagy, és hogy gondoltad,hogy egy 12 éves gyerek ne tudna ajándékozni,de nem akarok tovább egy ismeretlen ismerőssel veszekedni. Boccs , hogy kicsit túlreagáltam a válaszod.Lehet hogy te amikor kicsi voltál nem adtál semmit a szüleidnek.Ami meg a nevemet illeti,a nagy báttyám adta amikor 2 éves voltam. Erről ennyit.

És még egyszer boccs.

2014. máj. 25. 19:53
 10/15 anonim válasza:
Szerintem a dorkauborka nagyon jó név. Megérdemelene a nagybátyád is egy könyvet.
2014. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!